22" Full HD LCD Monitor DAHUA DHI-LM22-L200N
67,99 €
Description
LM22-L200N Dahua 21.5 inch LED CCTV Monitor
- Suitable for continuous 24/7 operation
- 3 sides narrow bezel design, elegant appearance, ultra-light base
- 5ms fast response time with no image blurring or ghosting
- 100 Hz high refresh rate
- 178°/178° extra-wide viewing angle for overall viewing performance
- Support multiple signal inputs including HDMI and VGA
- Low energy consumption, long service life
Specification
| Manufacturer | Dahua |
| Model | DHI-LM22-L200N |
| Model Name | LM22-L200N |
| Type Of Monitor | äriotstarbeline |
| Diagonal (") | 21.45 |
| Screen Size Metric | 54 cm |
| Native Resolution | 1920 x 1080 |
| Screen Technology | LED |
| Screen Refresh Rate | 100 Hz |
| Response Time | 5 ms |
| High Definition (HD) | Full HD |
| Contrast | 3000:1 |
| Brightness (cd/m2) | 250 |
| Vertical View Angle | 178 ° |
| Horisontal View Angle | 178 ° |
| Temperature range | 0 ... 40 °C |
| Speakers | yes |
| HDMI | 1 |
| VGA | 1 |
| Energy consumption | 15 kWh/1000h |
| Colour | Black |
| Weight net (kg) | 2.3 kg |
| Weight w.-o. stand (Kg) | 2.3 kg |
| Weight with package (kg) | 3.5 kg |
| Laius | 493.1 mm |
| Product height | 290.8 mm |
| Product depth | 48.4 mm |
| Package dimensions (W x H x D) cm | 55.7 x 37 x 14 cm |
| Standby power (W) | 0,5 W |
| Energy label | E |
| Energy Label (HDR) | - |
| Warranty | 2 years |
| Energy Label pdf | https://eprel.ec.europa.eu/labels/electronicdisplays/Label_1977980.pdf |
| Data Sheet (link) | https://eprel.ec.europa.eu/api/product/1977980/fiches?language=EN |