22" Full HD LCD Monitor DAHUA DHI-LM22-B200S
63,24 €
Description
21.45'' FHD Monitor
Light and cost-effective plastic housing;
Ultra-narrow bezel , elegant appearance, metal base;
178°H/178°V extra-wide viewing angle for overall viewing performance;
High fidelity digital processing for a brilliant and vivid video;
Support multiple signal inputs such as HDMI, VGA;
Physical button control mode;
Low energy consumption, long service life;
Anti-blue light design,eye-protective.
Model DHI-LM22-B200S | 21.45" | Business | Panel VA | Resolution 1920x1080 | Form factor 16:9 | Refresh rate 100Hz | Brightness 250 | Contrast 3000:1 | Response time 5 ms | Horizontal 178 degrees | Vertical 178 degrees | Displayable colours 16.7 million | 1x15pin D-sub | 1xHDMI | Speakers | Colour Black
Specification
| Manufacturer | Dahua |
| Model | DHI-LM22-B200S |
| Model Name | LM22-B200S |
| Type Of Monitor | äriotstarbeline |
| Diagonal (") | 21.45 |
| Native Resolution | 1920 x 1080 |
| Resolution | 1920x1080 |
| Screen type | flat screen |
| Panel | VA |
| Screen Refresh Rate | 100 Hz |
| Response Time | 5 ms |
| High Definition (HD) | Full HD |
| Contrast | 3000:1 |
| Brightness (cd/m2) | 250 |
| Vertical View Angle | 178 ° |
| Horisontal View Angle | 178 ° |
| Temperature range | 0 ... 40 °C |
| Colours | 16.7 milj. |
| Speakers | Integrated |
| Number of speakers | 2 |
| Sound (W) | 1 W |
| HDMI ports | 1 |
| HDMI | 1 |
| 15pin D-sub | 1 |
| Energy consumption | 14 kWh/1000h |
| Colour | Black |
| Weight net (kg) | 2 kg |
| Weight w.-o. stand (Kg) | 2.18 kg |
| Weight with package (kg) | 3.1 kg |
| Laius | 492.7 mm |
| Product height | 284 mm |
| Product depth | 39.5 mm |
| Dimensions without stand (W x H x D) | 49.27 x 28.4 x 3.95 cm |
| Package dimensions (W x H x D) cm | 59.8 x 36.6 x 9.9 cm |
| Standby power (W) | 0,5 W |
| Energy label | E |
| Energy Label (HDR) | - |
| Warranty | 2 years |
| Data Sheet (link) | https://eprel.ec.europa.eu/api/product/1329704/fiches?language=EN |