Kõrvaklapid HYPERX CLOUDX STINGER2 WHITE/GREEN 75X28AA
85,90 €
Klienditeenindus: avatud E-R 9.00-18.00 | +372 56251570
HyperX Cloud Stinger II juhtmega peakomplekt Xboxi jaoks
HyperX CloudX Stinger 2 on ametliku Xboxi litsentsiga peakomplekt, mis on loodud mängijale, kes hindab kerget ja mugavat disaini. CloudX Stinger 2 säilitab Cloud Stingeri põhiomadused ning pakub mängijatele kõike, mida kõrvaklapid pakkuma peaks. Alla 300 g kaaluv peakomplekt on kerge, kuid samas võimsa heliga. Nauditav lai sagedusvahemik teeb kuuldavaks kõik helisignaalid ja aitab mänguvastaste asukohta paremini tuvastada.
Pehmed mäluvahust ja kvaliteetsest kunstnahast kuularipolstrid tagavad mugavuse pikaajalisel mängimisel. 90° pööratavad kuularid muudavad pauside tegemise lihtsaks ning mikrofoni vaigistamine käib mugavalt – mikrofoni pööramisel.
Pöörates vaigistatav mikrofon ja helitugevuse reguleerimine asuvad otse peakomplektil, koondades kõik olulisemad helifunktsioonid mugavalt kasutaja käeulatusse. Passiivse mürasummutusega mikrofon on paindlikult paigutatav, tagamaks parim asukoht, et end meeskonnale kuuldavaks teha.
HyperX Cloud Stinger II | Kõrvapealsed mängurikõrvaklapid | Tundlikkus 40.5 dB(a) | Juhtme pikkus 1.2 m | Reguleeritav helitugevus | Värv valge / roheline | Kaal 0.275 kg
| Tootja | HYPERX |
| Mudel | 75X28AA |
| Mudeli nimi | HyperX CloudX Stinger II - Wired Headset - Xbox |
| Kandmisviis | kõrvapealne |
| Heli sagedusala | 10 - 28000 Hz |
| Kõrvaklappide funktsioonid | mängurile |
| Akustiline süsteem | suletud |
| Sihtkasutus | gaming |
| Element | 50 mm |
| Ühendatavus | juhtmega |
| Mürasummutus | jah |
| Mürasummutuse tüüp | aktiivne |
| Reguleeritav helitugevus | Jah |
| Takistus (Oomi) | 32 Ω |
| Tundlikkus | 41 dB(a) |
| Juhtme pikkus | 1.2 m |
| 3.5 mm liitmik | jah |
| Mikrofon | igasuunaline |
| Mikrofoni tundlikkus | -41.5 dB |
| Värv | valge / roheline |
| Kaal neto (kg) | 275 g |
| Transpordi kaal (kg) | 0.572 kg |
| Laius | 179 mm |
| Kõrgus | 195 mm |
| Sügavus | 95 mm |
| Garantii | 2 aastat |
| Toote andmeleht | www.hp.com/au-en/shop/hyperx-cloudx-stinger-ii-wired-headset-xbox-75x28aa.html |
Liitu uudiskirjaga ning saa osa parimatest pakkumistest, kasulikest nõuannetest ning uutest toodetest ja trendidest tehnikamaailmas. Sinu eurotech.ee