Kõrvaklapid HYPERX CLOUD STINGER 2/CORE PS WHITE 6H9B5AA
62,90 €
Klienditeenindus: avatud E-R 9.00-18.00 | +372 56251570
HyperX Cloud Stinger 2 Core on lihtsaim PlayStationiga ühilduv peakomplekt hea hinnaga. Cloud Stinger Core 2 toodab suurepärast heli, pakub mugavust ja kõike seda, mida mängija PlayStationil mängides kõrvaklappidelt soovida võiks.
Audio reguleerimise juhtnupud on otse kuularil, samuti on kõrvaklappidel pöörates vaigistatav mikrofon, et poleks vaja mängusessiooni kestel menüüs helitugevuse nuppu otsida.
Reguleeritavad pehmed kuularipolstrid pakuvad pikaaegsel kasutamisel mugavust, mikrofoni asendit on võimalik enda jaoks täpselt parajaks sättida. Keskendumine mängule on imelihtne tänu suletud kuularisüsteemile ja bassitõhustusega 40 mm elementidele.
HyperX Cloud Stinger 2 | Kõrvapealsed mängurikõrvaklapid | Tundlikkus 40.5 dB(a) | Juhtme pikkus 1.3 m | Reguleeritav helitugevus | Värv valge | Kaal 0.275 kg
| Tootja | HYPERX |
| Mudel | 6H9B5AA |
| Mudeli nimi | HyperX Cloud Stinger 2 Core |
| Kandmisviis | kõrvapealne |
| Heli sagedusala | 10 - 28000 Hz |
| Kõrvaklappide funktsioonid | mängurile |
| Akustiline süsteem | suletud |
| Sihtkasutus | gaming |
| Ühendatavus | juhtmega |
| Mikrofoni sisend | 3.5 mm |
| Mürasummutus | jah |
| Mürasummutuse tüüp | aktiivne |
| Reguleeritav helitugevus | Jah |
| Takistus (Oomi) | 32 Ω |
| Tundlikkus | 97.5 dB |
| Juhtme pikkus | 2 m |
| 3.5 mm liitmik | jah |
| Mikrofoni tundlikkus | -40.5 dB |
| Värv | Valge |
| Kaal neto (kg) | 275 g |
| Transpordi kaal (kg) | 1 kg |
| Laius | 179 mm |
| Kõrgus | 195 mm |
| Sügavus | 95 mm |
| Mõõtmed | 179 x 95 x 195 mm |
| Garantii | 2 aastat |
| Toote andmeleht | www.hp.com/us-en/shop/pdp/hyperx-cloud-stinger-2-core-gaming-headsets-ps-white |
Liitu uudiskirjaga ning saa osa parimatest pakkumistest, kasulikest nõuannetest ning uutest toodetest ja trendidest tehnikamaailmas. Sinu eurotech.ee