Kõrvaklapid HYPERX CLOUDX STINGER2 WHITE/BLUE 75X29AA
85,90 €
Klienditeenindus: avatud E-R 9.00-18.00 | +372 56251570
HyperX Cloud Stinger II juhtmega peakomplekt PlayStation’i jaoks
Cloud Stinger 2 säilitab Cloud Stingeri põhiomadused ja täiustab neid, pakkudes PlayStationi mängijatele kõike, mida kõrvaklapid pakkuma peaks. Endiselt vähem kui 300 g kaaluv peakomplekt on kerge, kuid samas võimsa heliga. Nauditav lai sagedusvahemik teeb kuuldavaks kõik helisignaalid ja aitab mänguvastaste asukohta paremini tuvastada.
Pehmed mäluvahust ja kvaliteetsest kunstnahast kuularipolstrid tagavad mugavuse pikaajalisel mängimisel. 90° pööratavad kuularid muudavad pauside tegemise lihtsaks ning mikrofoni vaigistamine käib mugavalt – mikrofoni pööramisel.
HyperX Cloud Stinger II | Kõrvapealsed mängurikõrvaklapid | Tundlikkus 40.5 dB(a) | Juhtme pikkus 1.2 m | Reguleeritav helitugevus | Värv valge / sinine | Kaal 0.275 kg
| Tootja | HYPERX |
| Mudel | 75X29AA |
| Mudeli nimi | HyperX Cloud Stinger II - Wired Headset - PlayStation |
| Kandmisviis | kõrvapealne |
| Heli sagedusala | 10 - 28000 Hz |
| Kõrvaklappide funktsioonid | mängurile |
| Kõlarielemendi tüüp | dünaamiline |
| Akustiline süsteem | suletud |
| Sihtkasutus | gaming |
| Element | 50 mm |
| Ühendatavus | juhtmega |
| Mürasummutus | jah |
| Mürasummutuse tüüp | aktiivne |
| Reguleeritav helitugevus | Jah |
| Takistus (Oomi) | 32 Ω |
| Tundlikkus | 97.5 dB |
| Juhtme pikkus | 1.2 m |
| 3.5 mm liitmik | jah |
| Mikrofon | ühesuunaline |
| Mikrofoni tundlikkus | -41.5 dB |
| Värv | valge / sinine |
| Kaal neto (kg) | 275 g |
| Transpordi kaal (kg) | 0.572 kg |
| Laius | 179 mm |
| Kõrgus | 195 mm |
| Sügavus | 95 mm |
| Garantii | 2 aastat |
| Toote andmeleht | www.hp.com/ie-en/products/accessories/product-details/2101509027 |
Liitu uudiskirjaga ning saa osa parimatest pakkumistest, kasulikest nõuannetest ning uutest toodetest ja trendidest tehnikamaailmas. Sinu eurotech.ee