65" LED ekraan SAMSUNG LH65QBCEBGCXEN
Kirjeldus
QBC - Samsungi kõige õhem UHD-äriekraan
Selle ekraani elegantsus maksimeerib ärikeskkonna ruumi. Seadme täiustatud siselahendused ja intuitiivne avakuva kasutajaliides muudavad kasutamise lihtsaks.
Seade ühildub Slim Fit seinakinnitusega, mis võimaldab ekraani paigaldada ükskõik kuhu. QBC on elegantse disainiga ruumisäästlik ning sulandub sujuvalt ärikeskkonnaga.
Raam on ühesuguste mõõtmetega ekraani kõigil külgedel. Seega ei teki probleemi, kui soovite ekraani pöörata portreeasendisse.
Ekraani tagaküljel asuvate VESA-aukude keskne paigutus jaotab seadme kaalu ühtlaselt, võimaldades ekraani turvaliselt paigaldada. Tänu VESA-aukude paigutusele saate muuta ekraani asendit, ilma et tekiks viltuvajumise ohtu.
Miljardi värvitooniga on iga kaader kaasahaarav. Dynamic Crystal Color tagab tõetruu tulemuse, tänu millele näevad kliendid iga detaili.
Samsungi juhtiv videotöötlustehnoloogia tagab iga kaadri selguse. Samsungi Quantum Lite 4K Crystal protsessori nutikas UHD suurendustehnoloogia näitab madalama eraldusvõimega videoid UHD-kvaliteediga, tagades professionaalse pildikvaliteedi.
QBC-d on täiustatud avaekraani kasutajaliidesega mugav kasutada. Samal ekraanil kuvatakse populaarsed kategooriad, nagu lemmikud, allikad ja seaded. Lemmikute kaust annab kasutajatele kiire ja lihtsa juurdepääsu sageli kasutatavatele funktsioonidele ühe klõpsuga.
Mobiilirakenduse abil nutikalibreerimine võimaldab iga ekraani korrektselt kalibreerida, et see näitaks ettevõtte logo ja muid materjale just soovitud värvitoonides.
Sisseehitatud professionaalsed režiimid loovad lisavõimalusi. Režissöörirežiim vähendab järeltöötlust, joondades sisu looja idee ja plaani järgi. Meditsiinitöötajad saavad simulatsioonirežiimis simuleerida meditsiinilisi ülesvõtteid, näiteks röntgenpilte, mis vastavad DICOMi standarditele.
Samsung VXT CMS on pilvepõhine lahendus, mis ühendab sisuhalduse ja seadme kaugjuhtimise. See võimaldab hallata riistvara ja teha tõrkeotsinguid distantsilt, luues samal ajal muretult uut sisu eelneva väljaõppeta.
Samsung pingutab, et vähendada nutiekraanide mõju keskkonnale ja julgustada oma kasutajaid elama jätkusuutlikumalt. Selle tulemusel on QBC-seeria pälvinud mitmeid kõrgelt tunnustatud instituutide keskkonnasõbralike toodete sertifikaate.
Mudel QB65C | 65-tolline LCD VA ekraan | Resolutsioon 3840 x 2160 | Heledus 350 cd/m² | 4K Ultra HD | Reaktsiooniaeg 8 ms | Kontrast 4000:1 | Pikslisuurus 0.372 x 0.372 mm | 3 HDMI porti | USB port | Ethernet LAN (RJ-45) | Tootetüüp digitaalne reklaamekraan | Värv must | VESA valmidus | Töötamisaeg (tundi / päeva nädalas) 16/7 | Ühendatav arvutisüsteemi | Töötamiskeskkonna temperatuur (T-T) 0 - 40 °C | Wi-Fi
Parameetrid
| Tootja | SAMSUNG |
| Mudel | LH65QBCEBGCXEN |
| Diagonaal (") | 65 |
| Eraldusvõime | UHD 3840 x 2160 |
| Paneel | VA |
| Operatsioonisüsteem | Tizen |
| Reageerimisaeg | 8 ms |
| Kontrast | 4000:1 |
| Heledus (cd/m2) | 350 cd/m² |
| Protsessor | Crystal 4K Processor |
| Töötemperatuuri vahemik | 0°C ... 40°C |
| Slim Fit seinakinnituse tugi | jah |
| VESA - kinnituse võimalus | jah |
| VESA 400 x 300 | jah |
| HDMI pordid | 3 |
| Bluetooth | jah |
| USB | 2 |
| RS232 port | 2 |
| Audio väljund | 1 |
| RJ45 | jah |
| WiFi | jah |
| Värv | must |
| Pööratav portreeasendisse | jah |
| Kaal neto (kg) | 21.5 kg |
| Transpordi kaal (kg) | 28 kg |
| Mõõtmed ilma aluseta (L x K x S) | 145.68 x 83.19 x 2.85 cm |
| Pakendi mõõtmed (L x K x S) cm | 161.6 x 94.5 x 16.4 cm |
| Energiaklass | G |
| Garantii | 3 aastat |
| Energiamärgise pdf | https://images.samsung.com/is/content/samsung/p6/common/energylabel/common-energylabel-lh65qbcebgcxen-energylabel.pdf |
| Toote andmeleht | https://images.samsung.com/is/content/samsung/p6/common/energylabel/common-energylabel-lh65qbcebgcxen-productfiche.pdf |