55" LED ekraan SAMSUNG LH55QETELGCXEN
Kirjeldus
Samsungi QET-seeria ekraanide nutikas kuvamistehnoloogia kuvab kogu infoekraanil näidatavat sisu silmapaistva UHD-eraldusvõimega. Kaunis disain ja lihtsad sisuhaldusfunktsioonid muudavad ekraanid imeliseks.
QET-seeria Crystal ekraan optimeerib värvitoone neid moonutamata. Iga taustvalgustuse üksus on peenhäälestatud nii, et see vastaks värvifiltrile ja kuvaks loomulikku valget.
4K Crystal protsessori nutikas UHD suurendustehnoloogia näitab madalama eraldusvõimega videoid UHD-kvaliteedis, tagades professionaalse pildikvaliteedi.
Äärteta disain tähendab kaasahaaravat pilti ning võimaldab ekraanil sujuvalt sulanduda mistahes ärikeskkonda.
Tellitavate piltide ja videotega MagicINFO Lite Player muudab sisuhalduse lihtsamaks kui varem. Uue sisu saate lisada arvutist või USB-andmekandjalt, mis ühendatakse ekraaniga.
Mudel 55" Crystal UHD 4K Signage QE55T | 55 " | Resolutsioon 3840 x 2160 | Heledus 300 cd/m² | 4K Ultra HD | Reaktsiooniaeg 6.5 ms | Kontrast 4000:1 | Pikslisuurus 0.105 x 0.315 mm | 2 HDMI porti | USB port | Tootetüüp digitaalne reklaamekraan | Värv must | VESA valmidus | Kaal alusega 14.1 kg | Töötamiskeskkonna temperatuur (T-T) 0 - 40 °C
Parameetrid
| Tootja | SAMSUNG |
| Mudel | LH55QETELGCXEN |
| Mudeli nimi | QET55 |
| Diagonaal (") | 55 |
| Eraldusvõime | UHD 3840 x 2160 |
| Reageerimisaeg | 6.5 ms |
| Kontrast | 4000:1 |
| Heledus (cd/m2) | 300 cd/m² |
| Protsessor | Crystal 4K Processor |
| Töötemperatuuri vahemik | 0°C ... 40°C |
| VESA - kinnituse võimalus | jah |
| VESA 200 x 200 | jah |
| USB | 1 |
| HDMI | 2 |
| RS232 port | 1 |
| Audio väljund | 1 |
| RJ45 | 1 |
| Värv | must |
| Kaal neto (kg) | 14.1 kg |
| Transpordi kaal (kg) | 20.2 kg |
| Mõõtmed ilma aluseta (L x K x S) | 123.05 x 70.72 x 5.99 cm |
| Pakendi mõõtmed (L x K x S) cm | 138.6 x 84.3 x 15.8 cm |
| Energiaklass | G |
| Garantii | 3 aastat |
| Energiamärgise pdf | https://images.samsung.com/is/content/samsung/p6/common/energylabel/common-energylabel-lh55qetelgcxen-energylabel.pdf |
| Toote andmeleht | https://images.samsung.com/is/content/samsung/p6/common/energylabel/common-energylabel-lh55qetelgcxen-productfiche.pdf |