55" LED ekraan LG 55UL3Q-E
Kirjeldus
Suurepärane pildikvaliteet Ultra HD eraldusvõimega
UHD-eraldusvõime muudab ekraanil kuvatavad värvid ja detailid erksaks ning realistlikuks. Lisaks tagab lai vaatenurk selge pildi igast vaatenurgast.
LG webOS 6.1
LG webOS 6.1, mis UL3Q-seeria ekraanides saadaval, võimaldades mitme ülesande sujuvat täitmist. LG webOS nutika signage’i platvorm parandab kasutusmugavust tänu intuitiivsele kasutajaliidesele (GUI).
Ühtlane raamidisain
UL3Q-seerial on ideaalselt tasakaalustatud horisontaalsed ja vertikaalsed raamid, luues visuaalselt harmoonilise lahenduse. Spetsiaalne disain lihtsustab paigaldust jaemüügikeskkondades ning pakub tõeliselt kaasahaaravat vaatamiskogemust. Sümmeetrilised raamid tõstavad iga ruumi esteetilist väärtust, muutes tavapärased ekraanid elegantseteks pilgupüüdjateks.
Kohanduv vaatamiskogemus
UL3Q pakub suuremat paindlikkust tänu uuenduslikule üles- ja allakalde (Face Up/Down) toele. Olenemata paigalduskõrgusest saab ekraani reguleerida vaataja silmade kõrgusele vastavaks, tagades maksimaalse kaasatuse. See mitmekülgsus parandab ruumikasutust ja vaatamismugavust, pakkudes selget pilti erinevatest vaatenurkadest.
Kaugjälgimine ja -haldus
See veebipõhine jälgimislahendus on kasutajasõbralik ja võimaldab mugavat haldamist. Kasutajal on ligipääs nii mobiiltelefonist kui arvutist igal ajal ja igast kohast, kus on võrguühendus. Süsteem võimaldab jälgida seadme tööd, teha seadistusi ning juhtida seadet reaalajas ka distantsilt.
Heleduse andur
UL3Q esiküljel asuv andur reguleerib automaatselt ekraani heledust vastavalt ümbritsevatele valgusoludele, optimeerides pildikvaliteeti ja energiatõhusust ilma käsitsi sekkumiseta. See aitab säilitada ühtlase kuvakvaliteedi ja vähendada energiatarbimist.
Täiustatud turbearhitektuur
UL3Q kasutab LG Enhanced Kernel Protection (EKP) tehnoloogiat, mis kaitseb olulisi andmeid volitamata juurdepääsu ja võimalike turvaohtude eest. Selle turvalisust kinnitab ISO/IEC 15408 Common Criteria EAL2 sertifikaat, andes ettevõtetele kindlustunde, et info ja tööprotsessid on kaitstud ka tänapäeva keerulises turvakeskkonnas.
55-tolline LED reklaamekraan | Resolutsioon 3840 x 2160 | Heledus 350 cd/m² | 4K Ultra HD | Kuvasuhe 16:9 | Reaktsiooniaeg 8 ms | Kontrast 1200:1 | 3 HDMI porti | USB port | Ethernet LAN (RJ-45) | Integreeritud kõlarid | Tootetüüp digitaalne reklaamekraan | Värv must | VESA valmidus | Töötamisaeg (tundi / päeva nädalas) 16/7 | Komplektis pult | Töötamiskeskkonna temperatuur (T-T) 0 - 40 °C | Wi-Fi
Parameetrid
| Tootja | LG |
| Mudeli nimi | 55UL3Q-E |
| Diagonaal (") | 55 |
| Eraldusvõime | UHD 3840 x 2160 |
| Ekraani tehnoloogia | LED |
| Paneeli värskendussagedus | 60 Hz |
| Reageerimisaeg | 8 ms |
| Kõrglahutus (HD) | 4K Ultra HD |
| Heledus (cd/m2) | 350 cd/m² |
| Vertikaalne vaatenurk | 178 ° |
| Horisontaalne vaatenurk | 178 ° |
| Töötemperatuuri vahemik | 0 ... 40 °C |
| Värve | 1.07 mlrd |
| VESA - kinnituse võimalus | jah |
| VESA 300 x 300 | jah |
| Kõlarid | integreeritud |
| Heli (W) RMS | 20 W |
| Ethernet | jah |
| HDMI pordid | 3 |
| RJ45 | 1 |
| WiFi | jah |
| Värv | must |
| Pööratav portreeasendisse | jah |
| Kaal neto (kg) | 12 kg |
| Transpordi kaal (kg) | 15.4 kg |
| Mõõtmed ilma aluseta (L x K x S) | 123.42 x 70.67 x 5.89 cm |
| Pakendi mõõtmed (L x K x S) cm | 138 x 82.5 x 11.8 cm |
| Energiaklass | G |
| Energiaklass (HDR) | - |
| Garantii | 3 aastat |
| Toote andmeleht | https://eprel.ec.europa.eu/api/product/2293365/fiches?language=EN |