65" LED ekraan DAHUA DHI-LM65-F400
640,61 €
Kirjeldus
- 4K Ultra-HD resolutsioon
- Sobib pidevaks 24/7 tööks
- 8 ms reaktsiooniaeg – välistab liikumishägu, värinad ja varjud
- 1,07 miljardit värvi – realistliku ja kaasahaarava visuaalse kogemuse jaoks
- Kõrgtasemel digitaalne töötlus – kirkaks ja elavaks videopildiks
- 178°/178° eriti lai vaatenurk tagab optimaalse vaatamiskogemuse igast küljest
- Professionaalne termodisain pikendab seadme eluiga.
Mudel LM43-F400 | 65-tolline ekraan | Resolutsioon 3840x2160 | Kuvasuhe 16:9 | Värskendussagedus 60Hz | Heledus 350 | Kontrast 1200:1 | Reaktsiooniaeg 8 ms | Horisontaalne / vertikaalne vaatenurk 178 / 178 kraadi | Värve 16.7 miljonit | 15pin D-sub | 3 x HDMI | Audioväljund| 1 x USB 2.0 | Integreeritud kõlarid | 300 mm x 300 mm
Parameetrid
| Tootja | DAHUA |
| Mudel | DHI-LM43-F400 |
| Mudeli nimi | LM43-F400 |
| Diagonaal (") | 65 |
| Eraldusvõime | UHD 3840 x 2160 |
| Ekraani tüüp | 16:9 |
| Paneeli värskendussagedus | 60 Hz |
| Reageerimisaeg | 8 ms |
| Kõrglahutus (HD) | 4K Ultra HD |
| Kontrast | 1200:1 |
| Heledus (cd/m2) | 350 |
| Vertikaalne vaatenurk | 178 ° |
| Horisontaalne vaatenurk | 178 ° |
| Töötemperatuuri vahemik | 0 ... 40 °C |
| Värve | 1.07 mlrd |
| Seinakinnituse suurus | 300 x 300 mm |
| VESA - kinnituse võimalus | jah |
| VESA 300 x 300 | Jah |
| Kõlarid | integreeritud |
| Heli (W) RMS | 7 W |
| HDMI pordid | 3 |
| USB 2.0 | 1 |
| 15pin D-sub | 1 |
| Audio väljund | 1 |
| Energiakulu | 54 kWh/1000h |
| Värv | must |
| Kaal neto (kg) | 18.6 kg |
| Transpordi kaal (kg) | 24.75 kg |
| Laius | 1446 mm |
| Kõrgus | 838 mm |
| Sügavus | 77.6 mm |
| Mõõtmed ilma aluseta (L x K x S) | 144.63 x 83.84 x 7.76 cm |
| Pakendi mõõtmed (L x K x S) cm | 160 x 99.5 x 17.4 cm |
| Võimsustarve ootereziimil | 0.5 W |
| Energiaklass | G |
| Garantii | 3 aastat |
| Toote andmeleht | https://eprel.ec.europa.eu/api/product/750572/fiches?language=EN |
Sarnased tooted
55" LED ekraan DAHUA DHI-LM55-F400
506,04 €
55" LED ekraan LG 55UN640S0LD
624,82 €
Kokku sobivad tooted
Seinakinnitus BARKAN BM464 (13"-90")
101,63 €