24" Full HD LED monitor AOC 24" 24G4ZR
146,99 €
Klienditeenindus: avatud E-R 9.00-18.00 | +372 56251570
AOC Gaming 24G4ZR monitor on loodud kaasahaarava mängukogemuse pakkumiseks. Sellel on 24-tolline ekraan loomuliku eraldusvõimega 1920 × 1080. Fast IPS-tehnoloogia tagab erksad värvid ja ühtlase pildikvaliteedi ning laia 178-kraadise vaatenurga. Tänu 240 Hz värskendussagedusele ja 0,3 ms reageerimisajale saavad mängurid nautida sujuvaid stseene ilma liikumishäguta. Ekraani peegeldusvastane kate ja Flicker-Free tehnoloogia aitavad vähendada silmade väsimist pikkade mängusessioonide ajal.
Lisaks sellele keskendub AOC Gaming 24G4ZR ka ergonoomilisele mugavusele. Kõrguse, kalde, pöörde ja vertikaalse pööramise reguleerimisvõimalused võimaldavad kasutajal vaatamiskogemust enda järgi kohandada. Funktsioonid, nagu Crosshair Display, Motion Blur Reduction ja Game Color Mode parandavad mänguelamust, samas kui Global Dimming ja Shadow Control annavad tumedatele stseenidele rohkem sügavust. Kõik need omadused on ühendatud elegantse disainiga, muutes monitori heaks valikuks nii videomängu entusiastidele kui ka tavakasutajatele, kes otsivad kvaliteeti.
23.8-tolline FHD monitor | 16:9 | LED | Fast IPS | 1 ms | Kontrast 1000:1 | Värskendussagedus 260 Hz | Pikslisuurus 0.2745 x 0.2745 mm | 2 x HDMI porti | 1 DisplayPort | Kõrvaklappide liitmik | VESA ühilduv
| Tootja | AOC |
| Mudel | 24G4ZR |
| Diagonaal (") | 24 |
| Eraldusvõime | FHD 1920 x 1080 |
| Ekraani tehnoloogia | LED |
| Paneel | Fast IPS |
| Paneeli värskendussagedus | 240 Hz |
| Mittepeegelduv ekraan | jah |
| Reageerimisaeg | 1 ms |
| Kontrast | 1000:1 |
| Vertikaalne vaatenurk | 178 |
| Horisontaalne vaatenurk | 178 |
| Värve | 16.7 milj. |
| HDMI pordid | 2 |
| Kõrvaklappide väljund | jah |
| Display Port | 1 |
| Kensingtoni luku tugi | jah |
| Värv | must |
| Alusel pööratav | jah |
| Alusel kallutatav | jah |
| Reguleeritav kõrgus | jah |
| Pööratav portreeasendisse | jah |
| Kaal neto (kg) | 4.38 kg |
| Kaal aluseta (kg) | 2.58 kg |
| Transpordi kaal (kg) | 6.64 kg |
| Mõõtmed ilma aluseta (L x K x S) | 54 x 32.5 x 5.06 cm |
| Mõõtmed alusega (L x K x S) | 54 x 49.3 x 20.77 cm |
| Pakendi mõõtmed (L x K x S) cm | 65 x 42 x 14 cm |
| Energiaklass | E |
| Energiaklass (HDR) | F |
| Garantii | 2 aastat |
| Energiamärgise pdf | https://eprel.ec.europa.eu/labels/electronicdisplays/Label_2486234.pdf |
| Toote andmeleht | https://eprel.ec.europa.eu/fiches/electronicdisplays/Fiche_2486234_ET.pdf |
Liitu uudiskirjaga ning saa osa parimatest pakkumistest, kasulikest nõuannetest ning uutest toodetest ja trendidest tehnikamaailmas. Sinu eurotech.ee