24" Full HD LCD monitor LG 24GS60F-B
Kirjeldus
24“ UltraGear™ Full HD IPS mängumonitor | 180 Hz, IPS 1ms (GtG), HDR10
UltraGeari kiirusstandard on tõstetud 144 Hz-lt 180 Hz-le. Saate nautida üliselget ja sujuvat pilti 180 Hz värskendussagedusega, mis laadib pilte 180 korda sekundis.
Terav pilt mistahes nurga alt.
Ergas visuaal kiire 1 ms reageerimisajaga, mis vähendab jääkvarje ja sisendi viivitust. Lisaks võimaldab IPS-paneel nautida sellist kvaliteetset pilti kuni 178° laia nurga alt.
Kogege elutruid värve
See monitor toetab laia värvigammat, sRGB 99% (Typ.) ja HDR10, mis taasesitab mängijatele värve ülitäpselt, et näha dramaatilisi värvilahendusi nii nagu mänguarendajad kavandasid, olenemata mängust.
Tehnoloogia veatuks mängimiseks
NVIDIA® G-SYNC® Compatible, AMD FreeSync™ abil sünkroonides saate nautida täiuslikku graafikat ja kogete vähem spetsifikatsioonide erinevustest tulenevat värelust või katkendlikkust.
Mudel 24GS60F-B | 24-tolline ekraan | Mängurimonitor | IPS-paneel | Resolutsioon 1920x1080 | Kuvasuhe 16:9 | Heledus 300 | Kontrast 1000:1 | Mattpinnaga ekraan | Reaktsiooniaeg 1 ms | Horisontaalne / vertikaalne vaatenurk 178 / 178 kraadi | Kuvatavaid värve 16.2 miljonit | 1 x HDMI | DisplayPort | AV-väljund | Kallutatav | 100 mm x 100 mm | Värv must
Parameetrid
| Tootja | LG |
| Mudel | 24GS60F |
| Mudeli nimi | 24GS60F-B |
| Monitori tüüp | gaming |
| Diagonaal (") | 24 |
| Ekraani suurus cm | 60.47 cm |
| Eraldusvõime | FHD 1920 x 1080 |
| Ekraani tehnoloogia | LCD |
| Paneel | IPS |
| Paneeli värskendussagedus | 180 Hz |
| Mittepeegelduv ekraan | jah |
| Reageerimisaeg | 1 ms |
| Kõrglahutus (HD) | Full HD |
| Kontrast | 1000:1 |
| Heledus (cd/m2) | 300 |
| Vertikaalne vaatenurk | 178 ° |
| Horisontaalne vaatenurk | 178 ° |
| Piksli suurus | 0.2745 mm |
| Värve | 16.7 milj. |
| VESA 100 x 100 | Jah |
| Ethernet | ei |
| HDMI pordid | 1 |
| Kõrvaklappide väljund | 1 |
| HDMI | 1 |
| Display Port | 1 |
| Audio väljund | 1 |
| WiFi | ei |
| Värv | must |
| Alusel kallutatav | jah |
| Kaal neto (kg) | 4000 g |
| Kaal aluseta (kg) | 3500 g |
| Transpordi kaal (kg) | 5.2 kg |
| Laius | 540.8 mm |
| Kõrgus | 408.9 mm |
| Sügavus | 180.5 mm |
| Mõõtmed ilma aluseta (L x K x S) | 54.08 x 32.38 x 4.28 cm |
| Mõõtmed alusega (L x K x S) | 54.08 x 40.89 x 18.05 cm |
| Pakendi mõõtmed (L x K x S) cm | 61.3 x 39.6 x 14.9 cm |
| Võimsustarve ootereziimil | 0.5 W |
| Energiaklass | E |
| Energiaklass (HDR) | G |
| Garantii | 2 aastat |
| Toote andmeleht | https://eprel.ec.europa.eu/api/product/1859697/fiches?language=EN |