24" Full HD LED monitor AOC 24G4ZRE
124,99 €
Klienditeenindus: avatud E-R 9.00-18.00 | +372 56251570
24G4ZRE monitor viib mänguelamused uuele tasemele tänu Fast IPS-paneelile, 260 Hz ülekiirendatud / 240 Hz loomulikule värskendussagedusele ning 1 ms GtG reageerimisajale, mis tagavad ülisujuva ja kiire reageerimisega mängupildi. Naudi katketevaba mängimist tänu G-SYNC Compatible tehnoloogiale, välkkiireid reaktsioone Low Input Lag funktsiooniga ning erakordset selgust 0,3 ms MPRT abil. HDR10 tugi ja e-spordi jaoks loodud alus aitavad mängijal igas lahingus konkurentidest sammu võrra ees püsida.
260 Hz (ülekiirendatud, 240 Hz loomulik) värskendussagedus kasutab tippklassi graafikakaartide võimekuse täielikult ära, pakkudes enneolematult sujuvat pilti. Iga detail on teravalt nähtav ja iga liikumine kristallselge, võimaldades kasutaja reaktsioonidel sulanduda tegevusega.
Fast IPS-paneelid avavad mängupotentsiaali tänu kuni 1 ms GtG pikslireageerimisajale. Liikumishäguta, teravam pilt parandab sihtimise täpsust ning aitab tempokates mängudes. Lisaks pakub Fast IPS-tehnoloogia erksaid värve ja laiu vaatenurki, luues kaasahaarava mänguelamuse.
Uusima põlvkonna NVIDIA graafikakaarte saab sünkroonida selle G-SYNC Compatible monitoriga. Täieliku ühilduvate GPU-de nimekirja leiab NVIDIA veebilehelt.
Kui iga millisekund loeb, siis 0,3 ms MPRT monitor võib sillutada teed mängulise tipptasemeni, pakkudes kiiret reageerimist ja sujuvat mängupilti.
23.8-tolline FHD monitor | 16:9 | LED | Fast IPS | 1 ms | Kontrast 1000:1 | Värskendussagedus 260 Hz | Pikslisuurus 0.2745 x 0.2745 mm | 2 x HDMI porti | 1 DisplayPort | Kõrvaklappide liitmik | VESA ühilduv
| Tootja | AOC |
| Mudel | 24G4ZRE |
| Diagonaal (") | 23.8 |
| Ekraani suurus cm | 60.5 cm |
| Eraldusvõime | FHD 1920 x 1080 |
| Ekraani LED-taustavalgustus | WLED |
| Paneel | Fast IPS |
| Paneeli värskendussagedus | 260 Hz |
| Mittepeegelduv ekraan | jah |
| Reageerimisaeg | 1 ms |
| Kontrast | 1000:1 |
| Heledus (cd/m2) | 300 cd/m² |
| Värve | 16.7 milj. |
| VESA - kinnituse võimalus | jah |
| VESA 100 x 100 | jah |
| HDMI pordid | 2 |
| Kõrvaklappide väljund | jah |
| Display Port | 1 |
| Kensingtoni luku tugi | jah |
| Värv | must |
| Alusel kallutatav | jah |
| Kaal neto (kg) | 3.31 kg |
| Kaal aluseta (kg) | 2.58 kg |
| Transpordi kaal (kg) | 5.35 kg |
| Mõõtmed ilma aluseta (L x K x S) | 54 x 32.48 x 5.06 cm |
| Mõõtmed alusega (L x K x S) | 54 x 43.45 x 17.74 cm |
| Pakendi mõõtmed (L x K x S) cm | 61.5 x 42 x 12.4 cm |
| Energiaklass | E |
| Energiaklass (HDR) | F |
| Garantii | 2 aastat |
| Energiamärgise pdf | https://eprel.ec.europa.eu/labels/electronicdisplays/Label_2497734.pdf |
| Toote andmeleht | https://eprel.ec.europa.eu/fiches/electronicdisplays/Fiche_2497734_ET.pdf |
Liitu uudiskirjaga ning saa osa parimatest pakkumistest, kasulikest nõuannetest ning uutest toodetest ja trendidest tehnikamaailmas. Sinu eurotech.ee