24" Full HD LCD monitor MSI PRO MP242PMG
Kirjeldus
Sujuv koostöö: 120 Hz ärimonitor sisseehitatud veebikaameraga
Koge erakordset selgust ja kasutamismugavust MSI 120 Hz ärimonitoriga, mis on loodud sujuva pildi ja suurema tootlikkuse tagamiseks. Sisseehitatud veebikaamera muudab virtuaalsed koosolekud lihtsaks, samas kui EyeErgo tehnoloogia tagab mugava vaatamiskogemuse ka pikkadel tööpäevadel, vähendades silmade koormust ja soodustades tervislikumat rühti.
Neljast küljest õhukese raamiga disain maksimeerib ekraanipinda, vähendades segavaid tegureid ja parandades keskendumist. Ideaalne tööks – võimaldab sujuvaid mitme monitori lahendusi, luues puhta, avara ja elegantse töökeskkonna.
Sisseehitatud veebikaamera, digitaalne mikrofon ja 2 × 2 W kõlarid tagavad sujuvad ja kvaliteetsed veebikoosolekud.
HDMI™ CEC toetab MSI Power Link funktsiooni, võimaldades ühendatud MSI miniarvutitel käivituda samaaegselt monitoriga.
Sertifitseeritud Anti-Flicker ja Less Blue Light funktsioonid vähendavad silmade väsimust, säilitades samal ajal pildi loomuliku värviedastuse. Lisaks vähendab peegeldusvastane (Anti-Glare) paneel peegeldusi ning tagab selge ja mugava vaatamise.
Parameetrid
| Tootja | MSI |
| Mudel | PRO MP242PMG |
| Monitori tüüp | äriotstarbeline |
| Diagonaal (") | 23.8 |
| Eraldusvõime | FHD 1920 x 1080 |
| Graafiliste resolutsioonide tugi | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Ekraani tehnoloogia | LCD |
| Paneel | IPS |
| Paneeli värskendussagedus | 120 Hz |
| Mittepeegelduv ekraan | jah |
| Reageerimisaeg | 4 ms |
| Kõrglahutus (HD) | Full HD |
| Kontrast | 1500:1 |
| Heledus (cd/m2) | 300 |
| Vertikaalne vaatenurk | 178 ° |
| Horisontaalne vaatenurk | 178 ° |
| Videorežiimide tugi | 1080p |
| Piksli suurus | 0.2745 mm |
| Värve | 16.7 milj. |
| VESA 100 x 100 | Jah |
| Kõlarid | integreeritud |
| Kõlarite arv | 2 |
| Heli (W) RMS | 4 W |
| Veebikaamera | integreeritud |
| HDMI pordid | 1 |
| Kõrvaklappide väljund | 1 |
| Toite viis | Seesmine toiteplokk |
| USB 2.0 | 3 |
| Mikrofon | Integreeritud |
| 15pin D-sub | 1 |
| Display Port | 1 |
| Energiakulu | 18 kWh/1000h |
| Komplektis | HDMI juhe, USB B/A juhe, toitejuhe, kiirjuhend, 4 aluse kruvi, VESA plaat, 4 VESA kruvi |
| Värv | must |
| Värvi nimetus | Black |
| Alusel pööratav | jah |
| Alusel kallutatav | jah |
| Reguleeritav kõrgus | jah |
| Pööratav portreeasendisse | jah |
| Kaal neto (kg) | 5.5 kg |
| Kaal aluseta (kg) | 2.9 kg |
| Transpordi kaal (kg) | 7.7 kg |
| Laius | 540 mm |
| Kõrgus | 412 mm |
| Sügavus | 227 mm |
| Mõõtmed alusega (L x K x S) | 54 x 41.2 x 22.7 cm |
| Pakendi mõõtmed (L x K x S) cm | 60 x 41 x 19.6 cm |
| Võimsustarve ootereziimil | 0.5 W |
| Energiaklass | E |
| Energiaklass (HDR) | F |
| Garantii | 3 aastat |
| Energiamärgise pdf | https://eprel.ec.europa.eu/labels/electronicdisplays/Label_2114161.pdf |
| Toote andmeleht | https://eprel.ec.europa.eu/fiches/electronicdisplays/Fiche_2114161_ET.pdf |