Spare Brush Heads PHILIPS SONICARE HX9094/88
47,26 €
Description
Premium All-in-One HX9094/88 Brush heads, set of 4.
The All-in-One brush head combines the best of Philips Sonicare electric toothbrushes. Effectively removes plaque and stains, and improves gum health - it's the start of complete oral care.
Heads for toothbrushes and centers | For adults | Brush stiffness Soft | Colour Black
Specification
| Model | HX9094/88 |
| User group | vanuserühm täiskasvanud |
| Type of Device | nozzles for toothbrushes and device |
| Bristle Hardness | soft |
| Colour | Black |
| Weight net (kg) | 0.01 kg |
| Weight with package (kg) | 0.057 kg |
| Package dimensions (W x H x D) cm | 5 x 10 x 3 cm |
| Warranty | 2 years |