Notebook LENOVO IdeaPad Slim 3, 15IRH10, i5, 15.3", 16 GB, SSD 1000 GB, EN, Gray
599,99 €
Customer support: Monday-Friday 9.00-18.00 | +37256251570
IdeaPad | Slim 3 15IRH10 | Intel® Core™ i5 | i5-13420H | 15.3 " | 1920 x 1200 pixels | IPS | Laptop | Colour Grey | RAM 16 GB | DDR5-SDRAM | On-board graphics card Yes | On-board graphics card model Intel® UHD Graphics | Wi-Fi Wi-Fi 6 (802.11ax) | Bluetooth Yes | Numeric keypad Yes | Keyboard language English | Weight 1.59 kg
| Manufacturer | LENOVO |
| Model Name | Slim 3 15IRH10 |
| Computer Family Name | IdeaPad |
| Diagonal (") | 15.3 " |
| Native Resolution | 1920 x 1200 |
| Non-Glare Screen | yes |
| Operation System | none |
| High Definition (HD) | WUXGA |
| Brightness (cd/m2) | 300 cd/m² |
| Temperature range | 5 - 35 °C |
| Sound (W) | 2 W |
| Ethernet | ei |
| HDMI ports | 1 |
| Housing material | Acrylonitrile butadiene styrene (ABS),Aluminium,Polycarbonate (PC) |
| Bluetooth | yes |
| Bluetooth version | 5.2 |
| USB 3.2 | 2 |
| Wifi standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Type of battery | liitium-polümeeraku |
| Fast Charging | yes |
| Battery capacity | 50 Wh |
| Colour | Grey |
| Colour Name | Luna Grey |
| Weight net (kg) | 1590 g |
| Weight with package (kg) | 2.48 kg |
| Laius | 343.4 mm |
| Product height | 17.9 mm |
| Product depth | 239.5 mm |
| Warranty | 2 years |
Subscribe to the newsletter and get the best offers, useful tips, and new products and trends in the world of technology. Your eurotech.ee