Monitor & Laptop Desk Mount BARKAN M141LT (13"-34")
79,99 €
Customer support: Monday-Friday 9.00-18.00 | +37256251570
| Manufacturer | Barkan |
| Product Model Code | M141LT |
| Kandevõime (kg) | 8 kg |
| Suitable Screen Size | 13" - 34" |
| Fits with VESA | VESA 75x75 - 100x100 mm |
| Colour | Black |
| Weight with package (kg) | 2.49 kg |
| Package dimensions (W x H x D) cm | 43.5 x 8 x 13.8 cm |
| Warranty | 2 years |
Subscribe to the newsletter and get the best offers, useful tips, and new products and trends in the world of technology. Your eurotech.ee