APPLE AIRPODS 4/MXP63
139,62 €
Description
AirPods 4
Apple introduces AirPods 4 and the world’s first all-in-one hearing health experience with AirPods Pro 2 The new AirPods lineup includes a brand-new design for AirPods 4, a new array of colors for AirPods Max, and revolutionary Loud Sound Reduction, Hearing Test, and Hearing Aid features for AirPods Pro 2.
AirPods 4 | Type Wireless | Earbud | Bluetooth | Battery Lithium-Ion rechargeable | Colour White | Weight 0.043 kg
Specification
| Manufacturer | Apple |
| Model Name | Airpods 4 |
| Fixing Kind | in-ear |
| Headphone Features | Cordless |
| Intended use | sportimine / igapäevakasutus |
| Connections | Cordless |
| Bluetooth | yes |
| Bluetooth version | 5.3 |
| Volume control | puutejuhtimisega |
| Waterproof | yes |
| Water & Dust Proof Rating | IP54 |
| Cordless charging | No |
| Battery Type | laetav liitiumioonaku |
| Type of battery | Internal |
| Battery Life | 5 h |
| Charging case battery life | 25 h |
| Fast Charging | yes |
| Colour | White |
| Weight net (kg) | 0.043 kg |
| Weight with package (kg) | 0.168 kg |
| Laius | 18.3 mm |
| Product height | 30.2 mm |
| Product depth | 18.1 mm |
| Package dimensions (W x H x D) cm | 8,5 x 8,5 x 3,5 cm |
| Warranty | 1 year |
| Data Sheet (link) | www.apple.com |
Similar products
Headphones APPLE AIRPODS 4/MXP63
139,75 €
BOSE QuietComfort Earbuds
159,95 €
BOSE QuietComfort Earbuds
159,95 €