34" LCD Monitor LG 34BA75QE-B
399,80 €
Customer support: Monday-Friday 9.00-18.00 | +37256251570
| Manufacturer | LG |
| Model | 34BA74QE-B |
| Diagonal (") | 34 " |
| Screen Size Metric | 87 cm |
| Native Resolution | 3440 x 1440 |
| Screen type | Curved |
| Screen Technology | LCD |
| Screen Refresh Rate | 60 Hz |
| Response Time | 5 ms |
| High Definition (HD) | Wide Quad HD |
| Vertical View Angle | 178 ° |
| Horisontal View Angle | 178 ° |
| Colours | 1.07 mlrd |
| Number of speakers | 2 |
| Sound (W) | 10 W |
| Ethernet | yes |
| HDMI ports | 2 |
| Colour | Black |
| Reversible | yes |
| Tiltable | yes |
| Adjustable height | yes |
| Pivot | Ei |
| Weight net (kg) | 11 kg |
| Weight w.-o. stand (Kg) | 7500 g |
| Weight with package (kg) | 13.4 kg |
| Dimensions without stand (W x H x D) | 81.67 x 36.44 x 8.36 cm |
| Dimensions with stand (W x H x D) | 81.67 x 54.35 x 26.75 cm |
| Package dimensions (W x H x D) cm | 98.8 x 48.2 x 20.3 cm |
| Energy label | F |
| Energy Label (HDR) | G |
| Warranty | 2 years |
| Data Sheet (link) | https://eprel.ec.europa.eu/api/product/2029153/fiches?language=EN |
Subscribe to the newsletter and get the best offers, useful tips, and new products and trends in the world of technology. Your eurotech.ee