24" Full HD LCD Monitor DAHUA DHI-LM24-A221Y
75,21 €
Description
Dahua 23.8-inch FHD Monitor LM24-A221Y
- Slim-bezel design with a cost-effective plastic housing
- 178°/178° ultra-wide viewing angles for a more consistent viewing experience
- Support for multiple signal inputs such as HDMI and VGA
- 144 Hz high refresh rate eliminates lag and screen tearing
- 1 ms response time
Specification
| Manufacturer | Dahua |
| Model | DHI-LM24-A221Y |
| Diagonal (") | 23.8 |
| Screen Size Metric | 61 cm |
| Native Resolution | 1920 x 1080 |
| Supported Graphics Resolutions | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Screen Technology | LED |
| Screen Refresh Rate | 144 Hz |
| High Definition (HD) | Full HD |
| Vertical View Angle | 178 ° |
| Horisontal View Angle | 178 ° |
| Supported Video Modes | 1080p |
| Temperature range | 0 ... 40 °C |
| HDMI ports | 1 |
| Wifi | ei |
| Colour | Black |
| Weight net (kg) | 2.8 kg |
| Weight with package (kg) | 3.9 kg |
| Dimensions without stand (W x H x D) | 54.21 x 32.24 x 4.76 cm |
| Package dimensions (W x H x D) cm | 60.2 x 41.2 x 12 cm |
| Energy label | D |
| Energy Label (HDR) | - |
| Warranty | 2 years |
| Energy Label pdf | https://eprel.ec.europa.eu/labels/electronicdisplays/Label_2452512.pdf |
| Data Sheet (link) | https://eprel.ec.europa.eu/fiches/electronicdisplays/Fiche_2452512_ET.pdf |