23.6“ HD Smart LCD monitor / teler LG 24TQ510S-WZ
136,60 €
Description
Mudel 24TQ510S-WZ | 23.6" | Monitor / nutiteler | Resolutsioon 1366x768 | Kuvasuhe 16:9 | Eredus 250 | Kontrast 1000:1 | Dünaamiline kontrast (DCR) Mega Contrast | Reaktsiooniaeg 14 ms | Horisontaalne / vertikaalne vaatenurk 178 / 178 kraadi | Värve 16.7 milj. | 2 x HDMI | 1 x USB 2.0 | 1 x optiline S/PDIF | 1 x RJ45 | 1 x CI pesa | Wireless LAN | Bluetooth | Kõlarid | 75 mm x 75 mm | Värv valge
LG LED monitor-teler on kaheotstarbeline ning ühendab endas teleri ja arvutimonitori, liites tehnoloogia ja elustiili omavahel. WebOS-iga saab avastada laia valikut telesarju ja filme, ühendades monitori wifi-võrku. Lisaks saate nautida personaliseeritud sisu, mis tuuakse teieni vaatamisajaloo ja sisseehitatud äppide kaudu.
Specification
| Product Model Code | LC2 |
| Model | 24TQ510S |
| Model Name | 24TQ510S-WZ |
| Type Of Monitor | Smart / TV Tuner |
| Diagonal (") | 23.6 |
| Screen Size Metric | 60 cm |
| Native Resolution | 1366 x 768 |
| Screen type | flat screen |
| Screen Technology | LED |
| Operation System | webOS |
| Response Time | 14 ms |
| High Definition (HD) | HD |
| Contrast | 1000:1 |
| DVI | ei |
| Brightness (cd/m2) | 250 cd/m² |
| Voice Control | No |
| Vertical View Angle | 178 ° |
| Horisontal View Angle | 178 ° |
| Audio Return Channel (ARC) | jah |
| Built-In Subwoofer | ei |
| Apple AirPlay2 Support | jah |
| Miracast | jah |
| Built-In Chromecast | No |
| Web Browser | jah |
| Works With Amazon Alexa | No |
| Works With Apple Siri | ei |
| Works With Google Assistant | No |
| Works With Samsung Bixby | ei |
| Pixel size | 0.38175 mm |
| Dynamic contrast | Mega Contrast |
| Colours | 16.7 milj. |
| EPG (Electronic Programme Guide) | jah |
| Fits with VESA | 75 x 75 mm |
| VESA Mounting | jah |
| VESA 75 x 75 | Jah |
| Speakers | Jah |
| Number of speakers | 2 |
| Sound (W) | 10 W |
| DLNA | jah |
| Ethernet | jah |
| Voice guidance | No |
| HDMI ports | 2 |
| Bluetooth | jah |
| Bluetooth profiles | A2DP |
| Optical audio output | 1 |
| RF antenna input | 1 |
| Equalizer | jah |
| USB 2.0 | 1 |
| HDMI | 2 |
| 15pin D-sub | ei |
| Optical S/PDIF | 1 |
| RJ45 | 1 |
| CI | jah |
| CI+ (Common Interface Plus) | jah |
| Wifi | jah |
| Energy consumption | 17.7 kWh/1000h |
| Colour | White |
| Stand Type | center stand |
| Stand Colour | White |
| Reversible | Ei |
| Tiltable | Ei |
| Adjustable height | Ei |
| Pivot | Ei |
| Weight net (kg) | 3600 g |
| Weight w.-o. stand (Kg) | 3250 g |
| Weight with package (kg) | 4.8 kg |
| Laius | 563.1 mm |
| Product height | 393.8 mm |
| Product depth | 148.6 mm |
| Package dimensions (W x H x D) cm | 60 x 34 x 12 cm |
| Energy label | E |
| Warranty | 2 years |
| Data Sheet (link) | https://eprel.ec.europa.eu/api/product/1165060/fiches?language=EN |