Murutrimmer KÄRCHER LTR 18-25 akuga, 1.444-301.0
127,00 €
Klienditeenindus: avatud E-R 9.00-18.00 | +372 56251570
LTR 18-25 akutoitel murutrimmeri komplekt
Akutoitel LTR 18-25 murutrimmeri komplekti lõiketamiil tagab maksimaalse täpsuse muru trimmimisel. Usaldusväärne ja vaikne seade aitab niita igas aianurgas, jättes tänu servalõikuse funktsioonile radade ja terrasside äärde puhtad ja selged muruservad.
Automaatne tamiili etteanne tagab, et tamiil on alati optimaalse pikkusega. Seadme kerge konstruktsioon ja kahe käega hoitav ülesehitus muudavad seadme väga ergonoomiliseks ja mugavaks kasutada. Komplekti kuuluvad aku ja akulaadija.
Tõhus lõikesüsteem
Lõikefunktsioon võimaldab hõlpsasti töödelda aia nurki ja kitsaid kohti. Tamiil tagab täpse lõike ja vaikse töö.
Pööratav trimmeripea võimaldab saavutada puhtad ja korrektsed muruservad terrasside ja radade ääres.
Seadme kerge kaal - kõigest 1.6 kilo - muudab muru trimmimise märkimisväärselt lihtsamaks.
Tamiiliga trimmer | Maksimaalne lõikediameeter 250 mm | Lõikevahendi tüüp nailontamiil | D-kujuline aaskäepide | Tamiili läbimõõt 1.6 mm | Värv must / kollane | Pöörlemiskiirus 9500 pööret minutis | Akutoide | Aku pinge 18 V | Akumaht 2.5 Ah | Aku kestvus 30 min | Kaal 1.6 kg
| Tootja | Kärcher |
| Mudel | 1.444-301.0 |
| Seadme tüüp | murutrimmer |
| Toide | akutoide |
| Aku pinge (V) | 18 V |
| Aku või patarei tüüp | laetav liitiumioonaku |
| Aku kestvus | 30 min |
| Aku mahutavus | 2500 mAh |
| Värv | must, kollane |
| Kaal neto (kg) | 1.6 kg |
| Transpordi kaal (kg) | 3.47 kg |
| Laius | 296 mm |
| Sügavus | 386 mm |
| Garantii | 2 aastat |
Liitu uudiskirjaga ning saa osa parimatest pakkumistest, kasulikest nõuannetest ning uutest toodetest ja trendidest tehnikamaailmas. Sinu eurotech.ee