Muruniiduk KÄRCHER LMO 5-18 1.445-431.0
495,38 €
Klienditeenindus: avatud E-R 9.00-18.00 | +372 56251570
Kahe 18-voldise aku ja võimsa harjavaba 36-voldise mootoriga LMO 5-18 Dual Battery Set sobib suurepäraselt kuni 550 m² muruplatside niitmiseks. Kerge ja manööverdatav akuniiduk liigub vaevata ka ebatasasel maastikul ning takistuste ümber. Töölaius on 41 cm ja lõikekõrgust saab reguleerida ühele kuuest tasemest vahemikus 25–70 mm. Niitmise ajal kohandab intelligentne iPower mootori juhtimissüsteem kiirust automaatselt vastavalt murutingimustele.
Servade ja äärte juures tõstavad murukammid rohuliblesid üles, tagades, et ükski kõrreke ei jää lõikamata. 2-in-1 niitmissüsteem võimaldab niidetud muru multšimise teel ühtlaselt murule jaotada loodusliku väetisena või koguda see suurde 45-liitrisesse kogumiskonteinerisse, võimaldades pikemat katkematut niitmist.
Juhtkäepide on teleskoopiline, et tagada mugav ja ergonoomiline tööasend. Kokkupandav raam võtab hoiustamisel väga vähe ruumi. Suur ja vastupidav kandesang teeb niiduki trepist ja astmetest üles kandmise lihtsaks. Komplekti kuuluvad akud ja kiirlaadija.
Lükatav muruniiduk | Niidetava pinna suurus 550 m² | Lõikelaius 41 cm | 6 erinevat niitimiskõrgust | Minimaalne niitmiskõrgus 25 mm | Maksimaalne niitmiskõrgus 70 mm | Pöörlemiskiirus 3500 pööret minutis | Rohupüüdur | Rohumassi koguja maht 45 L | Multšimisfunktsioon | Harjadeta mootor | Akutoide | Akumaht 5 Ah | Aku kestvus maksimaalselt 40 min | Kaal 14 kg
| Tootja | Kärcher |
| Mudel | 1.445-431.0 |
| Seadme tüüp | muruniiduk |
| Toide | akutoide |
| Aku pinge (V) | 18 V |
| Aku või patarei tüüp | laetav liitiumioonaku |
| Aku kestvus | 40 min |
| Aku mahutavus | 5000 mAh |
| Värv | must / kollane |
| Kaal neto (kg) | 14 kg |
| Transpordi kaal (kg) | 20.1 kg |
| Laius | 440 mm |
| Kõrgus | 1031 mm |
| Sügavus | 1245 mm |
| Garantii | 2 aastat |
Liitu uudiskirjaga ning saa osa parimatest pakkumistest, kasulikest nõuannetest ning uutest toodetest ja trendidest tehnikamaailmas. Sinu eurotech.ee