Muruniiduk KÄRCHER LMO 3-18 1.445-411.0
284,33 €
Klienditeenindus: avatud E-R 9.00-18.00 | +372 56251570
18-voldise akuga muruniiduk on kerge, manööverdatav ja võimsa harjavaba mootoriga. Kuni 350 ruutmeetrit muru niidetakse ühe akutäie energiaga kiiresti ja täpselt. Töölaius on 34 cm ja lõikekõrgust saab reguleerida ühele viiest tasemest vahemikus 25–60 mm.
Intelligentne iPoweri mootori juhtimissüsteem kohandab niitmisel kiirust automaatselt murutingimustega. Piki servi tõstetakse rohuliblesid murukammide poolt üles, tagades, et pikki rohuliblesid ei jääks äärtesse. 2-in-1 niitmissüsteem võimaldab niidetud muru multšimise teel loodusliku väetisena ühtlaselt jaotada murule või koguda 35-liitrisesse kogumiskonteinerisse.
Juhtkäepide on reguleeritava kõrgusega mugava ja ergonoomilise tööasendi tagamiseks. Kokkupandav raam säästab ladustamisel ruumi. Integreeritud transpordikäepidemed võimaldavad hõlpsalt trepist ja astmetest üles kanda.
Komplekti kuuluvad aku ja kiirlaadija.
Lükatav muruniiduk | Niidetava pinna suurus 350 m² | Lõikelaius 34 cm | 5 erinevat niitimiskõrgust | Maksimaalne niitmiskõrgus 60 mm | Minimaalne niitmiskõrgus 25 mm | Pöörlemiskiirus 3500 pööret minutis | Rohupüüdur | Rohumassi koguja maht 35 L | Harjadeta mootor | Multšimisfunktsioon | Akutoide | Akumaht 5 Ah | Aku kestvus maksimaalselt 28 min | Kaal 12.5 kg
| Tootja | Kärcher |
| Mudel | 1.445-411.0 |
| Seadme tüüp | muruniiduk |
| Toide | akutoide |
| Aku pinge (V) | 18 V |
| Aku kestvus | 28 min |
| Aku mahutavus | 5000 mAh |
| Värv | must, kollane |
| Kaal neto (kg) | 12.5 kg |
| Transpordi kaal (kg) | 16.9 kg |
| Laius | 355 mm |
| Kõrgus | 1026 mm |
| Sügavus | 1186 mm |
| Garantii | 2 aastat |
Liitu uudiskirjaga ning saa osa parimatest pakkumistest, kasulikest nõuannetest ning uutest toodetest ja trendidest tehnikamaailmas. Sinu eurotech.ee