Kõrvaklapid TRUST GXT415SM ZIROX SUPERMAN 25738
29,99 €
Klienditeenindus: avatud E-R 9.00-18.00 | +372 56251570
Kerged kõrvaklapid arvuti või mängukonsooliga kasutamiseks GXT 415 ZIROX
Kergekaaluline mängurite peakomplekt GXT 415 ZIROX sobib kasutamiseks arvutite ja mängukonsoolidega. Vaid 244-grammised kõrvaklapid on sedavõrd mugavad, et vaevu märkad nende kandmist. Üleslükatav mikrofon on mugav, kuna see ei jää ette, kui seda parajasti ei vaja. Kõrvaklapi peal on helitugevuse reguleerimisnupp ja mikrofoni vaigistusnupp.
Kõrvapealsed kõrvaklapid mängurile | Värv punane / sinine | Reguleeritav helitugevus | Juhtme pikkus 2 m | Reguleeritav peasanga pikkus | Maksimaalne helirõhk 100 dB | Ühenduse tüüp juhtmega | 3.5 mm liitmik | Kõrvu katvad kuularid | Kõrvaklappide heli sagedusala 20 - 20000 Hz | Kõrvaklappide tundlikkus 90 dB | Kaal 0.244 kg
| Tootja | TRUST |
| Mudel | GXT415SM |
| Mudeli nimi | Zirox Superman |
| Kandmisviis | kõrvapealne |
| Heli sagedusala | 20 - 20000 Hz |
| Akustiline süsteem | suletud |
| Sihtkasutus | gaming |
| Element | 50 mm |
| Ühendatavus | juhtmega |
| Reguleeritav helitugevus | nupuga |
| Tundlikkus | 90 dB |
| Juhtme pikkus | 2 m |
| 3.5 mm liitmik | jah |
| Värv | sinine / punane |
| Kaal neto (kg) | 0.244 kg |
| Transpordi kaal (kg) | 0.372 kg |
| Laius | 170 mm |
| Kõrgus | 200 mm |
| Sügavus | 85 mm |
| Garantii | 2 aastat |
Liitu uudiskirjaga ning saa osa parimatest pakkumistest, kasulikest nõuannetest ning uutest toodetest ja trendidest tehnikamaailmas. Sinu eurotech.ee