Kõrvaklapid TRUST GXT415 ZIROX/BLACK 24990
24,99 €
Klienditeenindus: avatud E-R 9.00-18.00 | +372 56251570
Kerged kõrvaklapid arvuti või mängukonsooliga kasutamiseks GXT 415 ZIROX
Kergekaaluline mängurite peakomplekt GXT 415 ZIROX sobib kasutamiseks arvutite ja mängukonsoolidega. Vaid 244-grammised kõrvaklapid on sedavõrd mugavad, et vaevu märkad nende kandmist. Üleslükatav mikrofon on mugav, kuna see ei jää ette, kui seda parajasti ei vaja. Kõrvaklapi peal on helitugevuse reguleerimisnupp ja mikrofoni vaigistusnupp.
Kõrvapealsed mängurikõrvaklapid | Tundlikkus 90 dB(a) | Juhtme pikkus 2 m | Reguleeritav helitugevus | Värv must | Kaal 0.244 kg
| Tootja | TRUST |
| Mudeli nimi | GXT 415 Zirox |
| Kandmisviis | kõrvapealne |
| Heli sagedusala | 20 - 20000 Hz |
| Kõrvaklappide funktsioonid | mängurile |
| Akustiline süsteem | suletud |
| Sihtkasutus | gaming |
| Element | 50 mm |
| Ühendatavus | juhtmega |
| Reguleeritav helitugevus | pöördnupuga |
| Tundlikkus | 90 dB |
| Juhtme pikkus | 2 m |
| 3.5 mm liitmik | jah |
| Kokkupandav mikrofon | jah |
| Mikrofoni vaigistus | jah |
| Värv | Must |
| Kaal neto (kg) | 253 g |
| Transpordi kaal (kg) | 0.372 kg |
| Laius | 170 mm |
| Kõrgus | 200 mm |
| Sügavus | 85 mm |
| Garantii | 2 aastat |
| Toote andmeleht | www.trust.com/en/product/24990-gxt-415-zirox-gaming-headset-black |
Liitu uudiskirjaga ning saa osa parimatest pakkumistest, kasulikest nõuannetest ning uutest toodetest ja trendidest tehnikamaailmas. Sinu eurotech.ee