Kõrvaklapid TRUST GXT415P ZIROX/PINK 24992
24,99 €
Klienditeenindus: avatud E-R 9.00-18.00 | +372 56251570
Kerged kõrvaklapid arvuti või mängukonsooliga kasutamiseks GXT 415 ZIROX
Kergekaaluline mängurite peakomplekt GXT 415 ZIROX sobib kasutamiseks arvutite ja mängukonsoolidega. Vaid 244-grammised kõrvaklapid on sedavõrd mugavad, et vaevu märkad nende kandmist. Üleslükatav mikrofon on mugav, kuna see ei jää ette, kui seda parajasti ei vaja. Kõrvaklapi peal on helitugevuse reguleerimisnupp ja mikrofoni vaigistusnupp.
Kõrvapealsed mängurikõrvaklapid | Tundlikkus 90 dB(a) | Juhtme pikkus 2 m | Reguleeritav helitugevus | Värv roosa | Kaal 0.244 kg
| Tootja | TRUST |
| Mudeli nimi | GXT 415P ZIROX |
| Kandmisviis | kõrvapealne |
| Heli sagedusala | 20 - 20000 Hz |
| Kõrvaklappide funktsioonid | mängurile |
| Akustiline süsteem | suletud |
| Materjal | Acrylonitrile butadiene styrene (ABS) |
| Sihtkasutus | gaming |
| Element | 50 mm |
| Ühendatavus | juhtmega |
| Reguleeritav helitugevus | pöördnupuga |
| Tundlikkus | 90 dB |
| Juhtme pikkus | 2 m |
| 3.5 mm liitmik | jah |
| Kokkupandav mikrofon | jah |
| Mikrofoni vaigistus | jah |
| Värv | Roosa |
| Kaal neto (kg) | 0.244 kg |
| Transpordi kaal (kg) | 0.372 kg |
| Laius | 170 mm |
| Kõrgus | 200 mm |
| Sügavus | 85 mm |
| Garantii | 2 aastat |
| Toote andmeleht | www.trust.com/en/product/24992-gxt-415p-zirox-gaming-headset-pink |
Liitu uudiskirjaga ning saa osa parimatest pakkumistest, kasulikest nõuannetest ning uutest toodetest ja trendidest tehnikamaailmas. Sinu eurotech.ee