Ekraanialus ratastel, mootoriga 50-100" ONKRON TS1991E-B
619,90 €
Klienditeenindus: avatud E-R 9.00-18.00 | +372 56251570
Mootoriga ratastel ekraanialus Onkron 50–100-tollistele ekraanidele ja teleritele
Professionaalne mootoriga ratastel ekraanialus sobib 50–100-tollistele teleritele ja suureformaadilistele ekraanidele ning toetab kuni 120 kg raskuseid ekraane. Maksimaalne kogukoormus on 130 kg, mistõttu on alus ideaalne lahendus konverentsiruumidesse, auditooriumitesse, koolidesse ja professionaalsetesse esitluslahendustesse.
Lai VESA ühilduvus vahemikus 200 × 200 kuni 1000 × 600 mm tagab sobivuse enamike suurte ekraanidega. Elektriline kõrguse reguleerimine vahemikus 1130–1600 mm võimaldab ekraani mugavalt seadistada vastavalt kasutusolukorrale. Liikumiskiirus 27 mm/s tagab sujuva ja vaikse kõrguse muutmise ning komplekti kuuluv pult võimaldab alust juhtida kuni 5 meetri kauguselt.
Ekraani kaldenurka saab reguleerida vahemikus -5° kuni +5°, et saavutada optimaalne vaatamismugavus. Komplekti kuulub reguleeritava kõrgusega AV-riiul lisaseadmete, näiteks sülearvuti, videokonverentsisüsteemi või meediaseadmete paigutamiseks.
Lukustatavad rattad võimaldavad alust hõlpsasti liigutada ja vajadusel kindlalt paigal hoida. Vastupidav terasest ja plastikust konstruktsioon tagab suurepärase stabiilsuse ning pika kasutusea.
Kaitseklass IP20 tähendab, et seade on kaitstud mustuse ja suuremate tahkete osakeste eest, kuid mitte vee ega niiskuse eest. Seetõttu sobib alus kasutamiseks kuivades siseruumides.
| Tootja | Onkron |
| Mudel | TS1991E |
| Materjal | teras, plastik |
| Mootori võimsus (W) | 52 |
| Sobiv ekraani suurus | 50"-100" |
| VESA 200 x 200 | jah |
| VESA 200 x 300 | jah |
| VESA 200 x 400 | jah |
| VESA 200 x 500 | jah |
| VESA 300 x 100 | jah |
| VESA 300 x 200 | jah |
| VESA 300 x 300 | jah |
| VESA 300 x 400 | jah |
| VESA 300 x 500 | jah |
| VESA 400 x 200 | Jah |
| VESA 400 x 300 | Jah |
| VESA 400 x 400 | Jah |
| VESA 500 x 200 | jah |
| VESA 500 x 400 | jah |
| VESA 500 x 500 | jah |
| VESA 600 x 200 | jah |
| VESA 600 x 300 | jah |
| VESA 600 x 400 | jah |
| VESA 600 x 600 | jah |
| VESA 700 x 400 | jah |
| VESA 700 x 500 | jah |
| VESA 800 x 200 | jah |
| VESA 800 x 400 | jah |
| VESA 800 x 500 | jah |
| VESA 800 x 600 | jah |
| VESA 1000 x 600 | jah |
| Kandevõime | 120 kg |
| Värv | must |
| Transpordi kaal (kg) | 35 kg |
| Mõõtmed (K x L x S) | 234.6 x 109 x 77.7 cm |
| Pakendi mõõtmed (L x K x S) cm | 114 x 60.5 x 16.5 cm |
| Garantii | 5 aastat |
Liitu uudiskirjaga ning saa osa parimatest pakkumistest, kasulikest nõuannetest ning uutest toodetest ja trendidest tehnikamaailmas. Sinu eurotech.ee