Ekraanialus ratastel 55-90" ONKRON TS1871-B
244,90 €
Klienditeenindus: avatud E-R 9.00-18.00 | +372 56251570
Universaalne ratastel ekraanialus Onkron 55–90-tollistele ekraanidele ja teleritele
Tugev ja professionaalne ratastel ekraanialus sobib 55–90-tollistele teleritele ning toetab kuni 75 kg raskuseid ekraane. Maksimaalne kogukoormus on 90 kg, mistõttu on alus sobiv lahendus konverentsiruumidesse, haridusasutustesse, kontoritesse ja professionaalseteks esitluslahendusteks.
Lai VESA ühilduvus vahemikus 200 × 200 kuni 800 × 600 mm tagab ühilduvuse enamike suureformaadiliste ekraanidega. Ekraani kõrgust saab reguleerida vahemikus 1085–1590 mm, võimaldades seadistada sobiva ja ergonoomilise vaatamiskõrguse erinevate kasutusstsenaariumide jaoks.
Integreeritud kaablihaldussüsteem peidab juhtmed aluse konstruktsiooni sisse ning aitab hoida paigalduse visuaalselt puhta ja korrastatuna. Reguleeritava kõrgusega riiul pakub mugavat ruumi lisaseadmete, näiteks sülearvuti, meediaseadmete või videokonverentsitehnika jaoks.
Lukustatavad rattad võimaldavad alust lihtsalt liigutada ning vajadusel kindlalt fikseerida. Tugev teraskonstruktsioon (alus, postid, riiul ja VESA-paneel) tagab stabiilsuse, vastupidavuse ja pika kasutusea.
| Tootja | Onkron |
| Mudel | TS1871 |
| Materjal | teras |
| Sobiv ekraani suurus | 55-90" |
| VESA 200 x 200 | jah |
| VESA 200 x 300 | jah |
| VESA 200 x 400 | jah |
| VESA 200 x 500 | jah |
| VESA 200 x 600 | jah |
| VESA 300 x 200 | jah |
| VESA 300 x 300 | jah |
| VESA 300 x 400 | jah |
| VESA 300 x 500 | jah |
| VESA 300 x 600 | jah |
| VESA 400 x 200 | jah |
| VESA 400 x 300 | jah |
| VESA 400 x 400 | jah |
| VESA 400 x 600 | jah |
| VESA 500 x 200 | jah |
| VESA 500 x 400 | jah |
| VESA 500 x 500 | jah |
| VESA 500 x 600 | jah |
| VESA 600 x 200 | jah |
| VESA 600 x 300 | jah |
| VESA 600 x 400 | jah |
| VESA 600 x 600 | jah |
| VESA 700 x 400 | jah |
| VESA 700 x 500 | jah |
| VESA 800 x 200 | jah |
| VESA 800 x 400 | jah |
| VESA 800 x 500 | jah |
| VESA 800 x 600 | jah |
| Kandevõime | 75 kg |
| Värv | must |
| Kaal neto (kg) | 17 kg |
| Transpordi kaal (kg) | 25 kg |
| Mõõtmed (K x L x S) | 217.9 x 121 x 71 cm |
| Pakendi mõõtmed (L x K x S) cm | 98 x 40 x 18.5 cm |
| Garantii | 5 aastat |
Liitu uudiskirjaga ning saa osa parimatest pakkumistest, kasulikest nõuannetest ning uutest toodetest ja trendidest tehnikamaailmas. Sinu eurotech.ee