Ekraanialus ratastel 40-70" ONKRON TS1551-B
194,90 €
Klienditeenindus: avatud E-R 9.00-18.00 | +372 56251570
Universaalne ratastel ekraanialus Onkron 40–70-tollistele ekraanidele ja teleritele
Tugev ja funktsionaalne ratastel ekraanialus sobib 40–70-tollistele teleritele ning kannab kuni 45,5 kg raskust. Maksimaalne kogukoormus on 55,5 kg, mistõttu sobib alus hästi nii kontoritesse, koolidesse, konverentsiruumidesse kui ka esitluslahendusteks.
Lai VESA ühilduvus vahemikus 100 × 100 kuni 600 × 400 mm tagab sobivuse enamike keskmise ja suurema suurusega teleritega. Ekraani kõrgust saab reguleerida vahemikus 1200–1500 mm, võimaldades seadistada mugava ja ergonoomilise vaatamiskõrguse erinevates keskkondades.
Integreeritud kaablihaldussüsteem peidab juhtmed aluse postide sisse, hoides paigalduse puhta ja professionaalsena. Reguleeritava kõrgusega riiul pakub paindlikku lisapinda seadmete, näiteks sülearvuti, meediamängija või videokonverentsitehnika jaoks.
Lukustatavad rattad võimaldavad alust hõlpsasti liigutada ning vajadusel kindlalt paigal hoida. Vastupidav teraskonstruktsioon (alus, postid ja VESA-paneel) koos plastist riiuliga tagab stabiilsuse, töökindluse ja pika kasutusea.
| Tootja | Onkron |
| Mudel | TS1551 |
| Materjal | teras |
| Sobiv ekraani suurus | 40-70" |
| VESA 100 x 100 | jah |
| VESA 100 x 200 | jah |
| VESA 200 x 100 | jah |
| VESA 200 x 200 | jah |
| VESA 200 x 300 | jah |
| VESA 200 x 400 | jah |
| VESA 300 x 100 | jah |
| VESA 300 x 200 | jah |
| VESA 300 x 300 | jah |
| VESA 300 x 400 | jah |
| VESA 400 x 200 | jah |
| VESA 400 x 300 | jah |
| VESA 400 x 400 | jah |
| VESA 500 x 200 | jah |
| VESA 500 x 400 | jah |
| VESA 600 x 200 | jah |
| VESA 600 x 300 | jah |
| VESA 600 x 400 | jah |
| Kandevõime | 45 kg |
| Värv | must |
| Transpordi kaal (kg) | 20.3 kg |
| Pakendi mõõtmed (L x K x S) cm | 94.5 x 67.5 x 16 cm |
| Garantii | 5 aastat |
Liitu uudiskirjaga ning saa osa parimatest pakkumistest, kasulikest nõuannetest ning uutest toodetest ja trendidest tehnikamaailmas. Sinu eurotech.ee