Ekraanialus ratastel 32-65" ONKRON TS1351-B
144,90 €
Klienditeenindus: avatud E-R 9.00-18.00 | +372 56251570
Universaalne ratastel ekraanialus Onkron 32–65-tollistele teleritele
Praktiline ja vastupidav ratastel ekraanialus sobib 32–65-tollistele teleritele ning kannab kuni 45 kg raskust. Maksimaalne kogukoormus on 50 kg, mistõttu sobib alus hästi nii kontorisse, klassiruumi, esitlusruumi kui ka kodukasutuseks.
Lai VESA ühilduvus vahemikus 100 × 100 kuni 600 × 400 mm tagab sobivuse enamike telerite ja ekraanidega. Ekraani kõrgust saab reguleerida vahemikus 1200–1500 mm, võimaldades seadistada mugava vaatamiskõrguse erinevates keskkondades.
Integreeritud kaablihaldussüsteem peidab juhtmed aluse postide sisse, hoides üldmulje puhta ja korrastatuna. Lisaks kuulub komplekti reguleeritava kõrgusega riiul lisaseadmete, näiteks sülearvuti, videokonverentsiseadme või mängukonsooli paigutamiseks.
Alus on varustatud lukustatavate ratastega, mis võimaldavad seda hõlpsalt liigutada ja vajadusel kindlalt paigal hoida. Vastupidav terasest ja kvaliteetsest plastist konstruktsioon tagab stabiilsuse ning pika kasutusea.
| Tootja | Onkron |
| Mudel | TS1351 |
| Materjal | teras, plastik |
| Sobiv ekraani suurus | 32"- 65" |
| VESA 100 x 100 | jah |
| VESA 100 x 200 | jah |
| VESA 200 x 100 | jah |
| VESA 200 x 200 | jah |
| VESA 200 x 300 | jah |
| VESA 200 x 400 | jah |
| VESA 300 x 100 | jah |
| VESA 300 x 200 | jah |
| VESA 300 x 300 | jah |
| VESA 300 x 400 | jah |
| VESA 400 x 200 | jah |
| VESA 400 x 300 | jah |
| VESA 400 x 400 | jah |
| VESA 500 x 200 | jah |
| VESA 500 x 400 | jah |
| VESA 600 x 200 | jah |
| VESA 600 x 300 | jah |
| VESA 600 x 400 | jah |
| Kandevõime | 45 kg |
| Värv | must |
| Transpordi kaal (kg) | 14.2 kg |
| Mõõtmed (K x L x S) | 164.7 x 85.4 x 65.8 cm |
| Pakendi mõõtmed (L x K x S) cm | 92 x 55 x 10 cm |
| Garantii | 2 aastat |
Liitu uudiskirjaga ning saa osa parimatest pakkumistest, kasulikest nõuannetest ning uutest toodetest ja trendidest tehnikamaailmas. Sinu eurotech.ee