Ekraanialus ratastel, mootoriga 50-86" ONKRON TS1881E-B
729,90 €
Klienditeenindus: avatud E-R 9.00-18.00 | +372 56251570
Mootoriga ratastel ekraanialus Onkron 50–86-tollistele ekraanidele ja teleritele
Professionaalne mootoriga ratastel ekraanialus sobib 50–86-tollistele teleritele ja suurematele ekraanidele ning talub kuni 105,9 kg kogukoormust. Tänu tugevale konstruktsioonile ja laiale VESA ühilduvusele vahemikus 200 × 200 kuni 800 × 500 mm sobib alus suurepäraselt konverentsiruumidesse, koolidesse, esitluslahendustesse ja ettevõtete koosolekuruumidesse.
Elektriline kõrguse reguleerimine vahemikus 1350–1650 mm võimaldab ekraani asendit mugavalt muuta vastavalt kasutusvajadusele. Võimas 55 W mootor tagab sujuva ja vaikse liikumise kiirusega kuni 30 mm/s ning ekraani maksimaalne asendi muutmise aeg on vaid 13 sekundit. Komplekti kuuluv pult võimaldab alust juhtida kuni 5 meetri kauguselt.
Integreeritud kaablihaldussüsteem peidab juhtmed aluse postide sisse, aidates hoida paigalduse puhta ja professionaalsena. Komplekti kuuluvad kaks reguleeritava kõrgusega AV-riiulit, kuhu saab mugavalt paigutada sülearvuti, videokonverentsisüsteemi, meediaseadmed või muud tarvikud.
Lukustatavad rattad võimaldavad alust hõlpsasti liigutada ning vajadusel kindlalt paigal hoida. Vastupidav konstruktsioon ühendab terasest aluse, postid ja VESA-paneeli ning praktilised plastikust riiulid, tagades stabiilsuse ja pika kasutusea.
| Tootja | Onkron |
| Mudel | TS1881E |
| Materjal | teras, plastik |
| Mootori võimsus (W) | 55 |
| Sobiv ekraani suurus | 50"-86" |
| VESA 200 x 200 | jah |
| VESA 200 x 300 | jah |
| VESA 200 x 400 | jah |
| VESA 200 x 500 | jah |
| VESA 300 x 200 | jah |
| VESA 300 x 300 | jah |
| VESA 300 x 400 | jah |
| VESA 300 x 500 | jah |
| VESA 400 x 200 | jah |
| VESA 400 x 300 | jah |
| VESA 400 x 400 | jah |
| VESA 500 x 200 | jah |
| VESA 500 x 400 | jah |
| VESA 500 x 500 | jah |
| VESA 600 x 200 | jah |
| VESA 600 x 300 | jah |
| VESA 600 x 400 | jah |
| VESA 700 x 400 | jah |
| VESA 700 x 500 | jah |
| VESA 800 x 400 | jah |
| VESA 800 x 500 | jah |
| Kandevõime | 90.9 kg |
| Transpordi kaal (kg) | 40 kg |
| Mõõtmed (K x L x S) | 225.8 x 96 x 73.5 cm |
| Pakendi mõõtmed (L x K x S) cm | 106 x 74 x 18 cm |
| Garantii | 5 aastat |
Liitu uudiskirjaga ning saa osa parimatest pakkumistest, kasulikest nõuannetest ning uutest toodetest ja trendidest tehnikamaailmas. Sinu eurotech.ee