Ekraanialus ratastel 70-110" ONKRON TS2821-B
599,90 €
Klienditeenindus: avatud E-R 9.00-18.00 | +372 56251570
Universaalne ratastel ekraanialus Onkron 70–110-tollistele ekraanidele ja teleritele
Tugev ja professionaalne ratastel ekraanialus on mõeldud 70–110-tollistele teleritele ning toetab kuni 130 kg raskuseid ekraane. Maksimaalne kogukoormus on 145 kg, mistõttu sobib see suureformaadiliste ekraanide kasutamiseks konverentsiruumides, auditooriumites, haridusasutustes ja ärikeskkondades.
Lai VESA ühilduvus vahemikus 200 × 200 kuni 1000 × 600 mm tagab ühilduvuse väga erinevate suurte ekraanidega. Ekraani kõrgust saab reguleerida vahemikus 1315–1765 mm, võimaldades paindlikku seadistust vastavalt ruumile ja kasutusvajadusele.
Integreeritud kaablihaldussüsteem peidab juhtmed aluse konstruktsiooni sisse, aidates hoida paigalduse puhta ja professionaalse välimusega. Reguleeritava kõrgusega riiul pakub mugavat paigutusruumi lisaseadmetele, nagu sülearvuti, meediaseadmed või esitlustehnika.
Lukustatavad rattad võimaldavad alust hõlpsalt liigutada ning vajadusel kindlalt fikseerida. Kerge, kuid vastupidav konstruktsioon alumiiniumist, terasest ja ABS-plastikust tagab stabiilsuse, pika kasutusea ning usaldusväärse toe ka väga suurtele ekraanidele.
| Tootja | Onkron |
| Mudel | TS2821 |
| Materjal | teras |
| Sobiv ekraani suurus | 70-110" |
| VESA 200 x 200 | jah |
| VESA 200 x 300 | jah |
| VESA 200 x 400 | jah |
| VESA 200 x 500 | jah |
| VESA 200 x 600 | jah |
| VESA 300 x 200 | jah |
| VESA 300 x 300 | jah |
| VESA 300 x 400 | jah |
| VESA 300 x 500 | jah |
| VESA 300 x 600 | jah |
| VESA 400 x 200 | jah |
| VESA 400 x 300 | jah |
| VESA 400 x 400 | jah |
| VESA 400 x 600 | jah |
| VESA 500 x 200 | jah |
| VESA 500 x 400 | jah |
| VESA 500 x 600 | jah |
| VESA 600 x 200 | jah |
| VESA 600 x 300 | jah |
| VESA 600 x 400 | jah |
| VESA 600 x 600 | jah |
| VESA 700 x 400 | jah |
| VESA 700 x 500 | jah |
| VESA 800 x 200 | jah |
| VESA 800 x 400 | jah |
| VESA 800 x 500 | jah |
| VESA 800 x 600 | jah |
| VESA 1000 x 600 | jah |
| Kandevõime | 130 kg |
| Transpordi kaal (kg) | 45 kg |
| Mõõtmed (K x L x S) | 239 x 140 x 73 cm |
| Pakendi mõõtmed (L x K x S) cm | 115 x 50 x 25 cm |
| Garantii | 5 aastat |
Liitu uudiskirjaga ning saa osa parimatest pakkumistest, kasulikest nõuannetest ning uutest toodetest ja trendidest tehnikamaailmas. Sinu eurotech.ee