Ekraanialus ratastel 50-100" ONKRON TS1991-B
359,90 €
Klienditeenindus: avatud E-R 9.00-18.00 | +372 56251570
Universaalne ratastel ekraanialus Onkron 50–100-tollistele ekraanidele ja teleritele
Professionaalne ja eriti vastupidav ratastel ekraanialus sobib 50–100-tollistele teleritele ning kannab kuni 120 kg raskust. Maksimaalne kogukoormus on 130 kg, mistõttu on alus ideaalne lahendus suurtele ekraanidele esitlusruumides, konverentsikeskustes, koolides ja ettevõtetes.
Lai VESA ühilduvus kuni mõõduni 1000 × 600 mm tagab sobivuse enamike suuremõõtmeliste telerite ja ekraanidega. Ekraani kõrgust saab reguleerida vahemikus 1234–1685 mm ning kallutusnurk vahemikus -5° kuni +5° võimaldab seadistada mugava vaatamisnurga vastavalt kasutusolukorrale.
Integreeritud kaablihaldussüsteem peidab juhtmed aluse postide sisse, hoides paigalduse puhta ja professionaalsena. Komplekti kuulub reguleeritava kõrgusega AV-riiul, mis sobib hästi sülearvuti, videokonverentsiseadmete või muu lisavarustuse paigutamiseks.
Lukustatavad rattad võimaldavad alust hõlpsasti liigutada ning vajadusel kindlalt paigal hoida. Vastupidav terasest ja kvaliteetsest plastist konstruktsioon tagab suurepärase stabiilsuse, töökindluse ja pika kasutusea ka intensiivses kasutuses.
| Tootja | Onkron |
| Mudel | TS1991 |
| Materjal | teras, plastik |
| Sobiv ekraani suurus | 50-100" |
| VESA 200 x 200 | jah |
| VESA 200 x 300 | jah |
| VESA 200 x 400 | jah |
| VESA 200 x 500 | jah |
| VESA 300 x 200 | jah |
| VESA 300 x 300 | jah |
| VESA 300 x 400 | jah |
| VESA 300 x 500 | jah |
| VESA 400 x 200 | jah |
| VESA 400 x 300 | jah |
| VESA 400 x 400 | jah |
| VESA 500 x 200 | jah |
| VESA 500 x 400 | jah |
| VESA 500 x 500 | jah |
| VESA 600 x 200 | jah |
| VESA 600 x 400 | jah |
| VESA 700 x 400 | jah |
| VESA 800 x 200 | jah |
| VESA 800 x 500 | jah |
| VESA 800 x 600 | jah |
| VESA 1000 x 600 | jah |
| Kandevõime | 120 kg |
| Värv | must |
| Kaal neto (kg) | 18 kg |
| Transpordi kaal (kg) | 32 kg |
| Pakendi mõõtmed (L x K x S) cm | 120.5 x 40.5 x 19 cm |
| Garantii | 5 aastat |
Liitu uudiskirjaga ning saa osa parimatest pakkumistest, kasulikest nõuannetest ning uutest toodetest ja trendidest tehnikamaailmas. Sinu eurotech.ee