Ekraanialus ratastel 60-120" ONKRON TS2080-B
269,90 €
Klienditeenindus: avatud E-R 9.00-18.00 | +372 56251570
Universaalne ratastel ekraanialus Onkron 60–120-tollistele ekraanidele
Tugev ja professionaalne ratastel ekraanialus on mõeldud 60–120-tollistele teleritele ning toetab kuni 120 kg raskuseid ekraane. Maksimaalne kogukoormus on 150 kg, mistõttu sobib see suurepäraselt konverentsikeskustesse, suurtesse koosolekuruumidesse, auditooriumitesse ja professionaalsetesse esitluslahendustesse.
Lai VESA ühilduvus vahemikus 200 × 200 kuni 1000 × 600 mm tagab sobivuse enamike väga suurte ekraanidega. Ekraani kõrgust saab reguleerida vahemikus 1280–1580 mm, et saavutada optimaalne vaatamiskõrgus erinevates keskkondades.
Komplekti kuuluvad AV- ja veebikaamera/PTZ-riiul, mis võimaldavad mugavalt paigutada lisaseadmeid nagu sülearvuti, konverentsikaamera või muu esitlustehnika. Integreeritud lukustatavad rattad muudavad aluse liigutamise lihtsaks ning tagavad kindla fikseerimise kasutamise ajal.
Vastupidav teraskonstruktsioon tagab kõrge stabiilsuse, pika kasutusea ja usaldusväärse toe ka suurtele ja rasketele ekraanidele.
| Tootja | Onkron |
| Mudel | TS2080 |
| Materjal | teras, plastik |
| Sobiv ekraani suurus | 60"-120" |
| VESA 200 x 200 | jah |
| VESA 200 x 300 | jah |
| VESA 200 x 400 | jah |
| VESA 200 x 500 | jah |
| VESA 300 x 200 | jah |
| VESA 300 x 300 | jah |
| VESA 300 x 400 | jah |
| VESA 300 x 500 | jah |
| VESA 400 x 200 | jah |
| VESA 400 x 300 | jah |
| VESA 400 x 400 | jah |
| VESA 500 x 200 | jah |
| VESA 500 x 400 | jah |
| VESA 500 x 500 | jah |
| VESA 600 x 200 | jah |
| VESA 600 x 300 | jah |
| VESA 600 x 400 | jah |
| VESA 700 x 400 | jah |
| VESA 700 x 500 | jah |
| VESA 800 x 200 | jah |
| VESA 800 x 400 | jah |
| VESA 800 x 500 | jah |
| VESA 800 x 600 | jah |
| VESA 1000 x 600 | jah |
| Kandevõime | 120 kg |
| Värv | must |
| Kaal neto (kg) | 18 kg |
| Transpordi kaal (kg) | 23.1 kg |
| Mõõtmed (K x L x S) | 220 x 115 x 75 cm |
| Pakendi mõõtmed (L x K x S) cm | 121.5 x 42.5 x 16.5 cm |
| Garantii | 5 aastat |
Liitu uudiskirjaga ning saa osa parimatest pakkumistest, kasulikest nõuannetest ning uutest toodetest ja trendidest tehnikamaailmas. Sinu eurotech.ee