Ekraanialus ratastel 32-75" ONKRON TS1571-B
174,90 €
Klienditeenindus: avatud E-R 9.00-18.00 | +372 56251570
Universaalne ratastel ekraanialus 32–75-tollistele ekraanidele
Tugev ja professionaalne ratastel ekraanialus sobib 32–75-tollistele ekraanidele või teleritele ning kannab kuni 50 kg raskust. Maksimaalne kogukoormus on 60 kg, mistõttu sobib alus suurepäraselt kontoritesse, koolidesse, konverentsiruumidesse ja esitluslahendusteks.
Lai VESA ühilduvus vahemikus 200 × 200 kuni 600 × 400 mm tagab sobivuse enamike suuremate telerite ja ekraanidega. Ekraani kõrgust saab reguleerida vahemikus 1065–1415 mm, et saavutada optimaalne vaatamiskõrgus erinevates kasutusolukordades.
Integreeritud kaablihaldussüsteem peidab juhtmed aluse postide sisse ning aitab hoida paigalduse puhta ja korrastatuna. Komplekti kuulub ka reguleeritava kõrgusega riiul, mis sobib hästi lisaseadmete, näiteks sülearvuti, videokonverentsisüsteemi või mängukonsooli paigutamiseks.
Lukustatavad rattad võimaldavad alust hõlpsasti liigutada ning vajadusel kindlalt paigal hoida. Vastupidav teraskonstruktsioon – sealhulgas alus, postid, riiul ja VESA-paneel – tagab suurepärase stabiilsuse ja pika kasutusea.
| Tootja | Onkron |
| Mudel | TS1571 |
| Materjal | teras |
| Sobiv ekraani suurus | 32"- 75" |
| VESA 200 x 200 | jah |
| VESA 200 x 300 | jah |
| VESA 200 x 400 | jah |
| VESA 300 x 200 | jah |
| VESA 300 x 300 | jah |
| VESA 300 x 400 | jah |
| VESA 400 x 200 | jah |
| VESA 400 x 300 | jah |
| VESA 400 x 400 | jah |
| VESA 500 x 200 | jah |
| VESA 500 x 400 | jah |
| VESA 600 x 200 | jah |
| VESA 600 x 300 | jah |
| VESA 600 x 400 | jah |
| Kandevõime | 50 kg |
| Värv | must |
| Transpordi kaal (kg) | 15.8 kg |
| Mõõtmed (K x L x S) | 194 x 88 x 67.6 cm |
| Pakendi mõõtmed (L x K x S) cm | 91 x 30 x 17.5 cm |
| Garantii | 5 aastat |
Liitu uudiskirjaga ning saa osa parimatest pakkumistest, kasulikest nõuannetest ning uutest toodetest ja trendidest tehnikamaailmas. Sinu eurotech.ee