Ekraanialus ratastel 70-110" ONKRON TS2081-B
219,90 €
Klienditeenindus: avatud E-R 9.00-18.00 | +372 56251570
Universaalne ratastel ekraanialus Onkron 70–110-tollistele ekraanidele ja teleritele
Tugev ja professionaalne ratastel ekraanialus on mõeldud 70–110-tollistele teleritele ning kannab kuni 120,5 kg raskuseid ekraane. Maksimaalne kogukoormus on 125 kg, mis teeb selle sobivaks suureformaadiliste ekraanide kasutamiseks konverentsikeskustes, auditooriumites, haridusasutustes ja ärikeskkondades.
Lai VESA ühilduvus vahemikus 200 × 200 kuni 1000 × 800 mm tagab sobivuse väga erinevatele suurtele ekraanidele. Komplekti kuuluv AV-riiul võimaldab mugavalt paigutada lisaseadmeid, nagu sülearvuti, meediapleier või esitlustehnika.
Lukustatavad rattad võimaldavad alust hõlpsasti liigutada ning vajadusel kindlalt fikseerida, tagades turvalise kasutuse igas olukorras. Tugev teraskonstruktsioon pakub stabiilsust, vastupidavust ja pikaajalist töökindlust ka raskete ekraanide korral.
| Tootja | Onkron |
| Mudel | TS2081 |
| Materjal | teras, plastik |
| Sobiv ekraani suurus | 70-110" |
| VESA 200 x 200 | jah |
| VESA 200 x 300 | jah |
| VESA 200 x 400 | jah |
| VESA 300 x 100 | jah |
| VESA 300 x 200 | jah |
| VESA 300 x 300 | jah |
| VESA 300 x 400 | jah |
| VESA 400 x 200 | jah |
| VESA 400 x 300 | jah |
| VESA 400 x 400 | jah |
| VESA 500 x 200 | jah |
| VESA 500 x 400 | jah |
| VESA 600 x 200 | jah |
| VESA 600 x 300 | jah |
| VESA 600 x 400 | jah |
| VESA 600 x 600 | jah |
| VESA 700 x 400 | jah |
| VESA 700 x 500 | jah |
| VESA 800 x 200 | jah |
| VESA 800 x 400 | jah |
| VESA 800 x 500 | jah |
| VESA 800 x 600 | jah |
| VESA 900 x 600 | jah |
| VESA 1000 x 600 | jah |
| VESA 1000 x 800 | jah |
| Kandevõime | 120 kg |
| Värv | must |
| Kaal neto (kg) | 18 kg |
| Transpordi kaal (kg) | 20.5 kg |
| Pakendi mõõtmed (L x K x S) cm | 112 x 47 x 12 cm |
| Garantii | 5 aastat |
Liitu uudiskirjaga ning saa osa parimatest pakkumistest, kasulikest nõuannetest ning uutest toodetest ja trendidest tehnikamaailmas. Sinu eurotech.ee