Ekraanialus ratastel 40-70" ONKRON TS1552-W
207,90 €
Klienditeenindus: avatud E-R 9.00-18.00 | +372 56251570
Universaalne ratastel ekraanialus Onkron 40–70-tollistele ekraanidele ja teleritele
Praktiline ja vastupidav ratastel ekraanialus sobib 40–70-tollistele teleritele ning kannab kuni 45,5 kg raskust. Maksimaalne kogukoormus on 60,5 kg, mistõttu sobib alus suurepäraselt kontoritesse, koolidesse, konverentsiruumidesse ja esitluslahendusteks.
Lai VESA ühilduvus vahemikus 100 × 100 kuni 600 × 400 mm tagab sobivuse enamike telerite ja ekraanidega. Ekraani kõrgust saab reguleerida vahemikus 1200–1500 mm, võimaldades seadistada mugava vaatamiskõrguse vastavalt kasutusvajadusele.
Integreeritud kaablihaldussüsteem peidab juhtmed aluse postide sisse ning aitab hoida paigalduse puhta ja korrastatuna. Komplekti kuulub kaks AV-riiulit, mille kõrgust saab reguleerida, pakkudes mugavat kohta sülearvuti, videokonverentsiseadmete, mängukonsooli või muu lisavarustuse jaoks.
Lukustatavad rattad võimaldavad alust hõlpsasti liigutada ning vajadusel kindlalt paigal hoida. Vastupidav konstruktsioon ühendab terasest aluse, postid ja VESA-paneeli ning kvaliteetsest plastist riiulid, tagades hea stabiilsuse ja pika kasutusea.
| Tootja | Onkron |
| Mudel | TS1552 |
| Materjal | teras, plastik |
| Sobiv ekraani suurus | 40"- 70" |
| VESA 100 x 100 | jah |
| VESA 100 x 200 | jah |
| VESA 200 x 100 | jah |
| VESA 200 x 200 | jah |
| VESA 200 x 300 | jah |
| VESA 200 x 400 | jah |
| VESA 300 x 100 | jah |
| VESA 300 x 200 | jah |
| VESA 300 x 300 | jah |
| VESA 300 x 400 | jah |
| VESA 400 x 200 | jah |
| VESA 400 x 300 | jah |
| VESA 400 x 400 | jah |
| VESA 500 x 200 | jah |
| VESA 500 x 400 | jah |
| VESA 600 x 200 | jah |
| VESA 600 x 300 | jah |
| VESA 600 x 400 | jah |
| Kandevõime | 45 kg |
| Värv | valge |
| Kaal neto (kg) | 17 kg |
| Transpordi kaal (kg) | 21.8 kg |
| Pakendi mõõtmed (L x K x S) cm | 94.5 x 67.5 x 14 cm |
| Garantii | 5 aastat |
Liitu uudiskirjaga ning saa osa parimatest pakkumistest, kasulikest nõuannetest ning uutest toodetest ja trendidest tehnikamaailmas. Sinu eurotech.ee