Ekraanialus põrandale 26-65" ONKRON TS1140-W
148,90 €
Klienditeenindus: avatud E-R 9.00-18.00 | +372 56251570
Universaalne telerialus
ONKRON TS1140-W on telerialus 26–65-tollistele teleritele kaaluga kuni 35 kg. Universaalne telerialus on suurepärane alternatiiv seinakinnitusele kodus või väikeses kontoris. Alus ühildub VESA standarditega vahemikus 100 × 100 kuni 400 × 400.
Läbimõeldud disain – telerialus avaldab muljet minimalistliku ja kompaktse kujundusega. Valge telerialus asendab seinakinnitust ning välistab vajaduse puurida seina auke, mis on eriti kasulik üürikorterites või inimestele, kes muudavad sageli sisekujundust.
Praktilisus – telerialus loob ekraani alla täiendavat vaba ruumi ja aitab kaasa ruumi harmoonilisele üldmuljele. Kõrgus on reguleeritav vahemikus 880–1100 mm. Teleri kaugus seinast on vaid 60 mm, mistõttu saab alust paigutada ka madalama telerialuse või muu taolise mööblieseme taha.
Töökindlus – telerialust on lihtne paigaldada. Komplekti kuuluvad kõik vajalikud kinnitustarvikud ning pehmed kaitsepadjad teleri tagakülje kaitsmiseks. Täiendava turvalisuse tagamiseks saab aluse kinnitada seina külge turvatrossi abil.
| Tootja | ONKRON |
| Mudel | TS1140 |
| Materjal | teras |
| Sobiv ekraani suurus | 26"- 65" |
| VESA 100 x 100 | jah |
| VESA 100 x 200 | jah |
| VESA 200 x 100 | jah |
| VESA 200 x 200 | jah |
| VESA 200 x 300 | jah |
| VESA 200 x 400 | jah |
| VESA 300 x 100 | jah |
| VESA 300 x 200 | jah |
| VESA 300 x 300 | jah |
| VESA 300 x 400 | jah |
| VESA 400 x 200 | jah |
| VESA 400 x 300 | jah |
| VESA 400 x 400 | jah |
| Kandevõime | 35 kg |
| Värv | valge |
| Transpordi kaal (kg) | 9.6 kg |
| Mõõtmed (K x L x S) | 125.8 x 61.8 x 25.7 cm |
| Pakendi mõõtmed (L x K x S) cm | 70.5 x 37.5 x 9.5 cm |
| Garantii | 5 aastat |
Liitu uudiskirjaga ning saa osa parimatest pakkumistest, kasulikest nõuannetest ning uutest toodetest ja trendidest tehnikamaailmas. Sinu eurotech.ee