Ekraanialus põrandale 30-60" ONKRON TS5060-B
127,90 €
Klienditeenindus: avatud E-R 9.00-18.00 | +372 56251570
ONKRON ekraanialus 30–60-tollistele teleritele
ONKRON ekraanialus sobib 30–60-tollistele teleritele kaaluga kuni 41 kg ning toetab VESA standardeid vahemikus 100 × 100 kuni 400 × 400 mm. Ekraani (portreeasendisse) pööramist võimaldav telerialus on praktiline ja stiilne lahendus nii koju kui kontorisse.
Funktsionaalne disain – statiiv paistab silma minimalistliku disaini ja kompaktsete mõõtmetega. Tänu karastatud klaasist aluse kujule saab teleri paigutada seinast vaid 11 cm kaugusele. Integreeritud kaablihaldus aitab juhtmed korrastatult ja silma alt ära hoida.
Praktilisus – alus vabastab ruumi teleri all ning annab interjöörile modernsema ilme. Teleri kõrgust saab reguleerida kuni 122 cm-ni. Komplekti kuuluvad pehmendused, mis aitavad vältida kriimustusi teleri tagaküljel. 10 mm karastatud klaasist alus tagab aluse stabiilsuse.
Lihtne paigaldus ja töökindlus – aluse kokkupanek on lihtne ja intuitiivne ega nõua erioskusi. Komplekt sisaldab kõiki vajalikke kinnitustarvikuid ning ühildub enamiku populaarsete teleribrändidega.
| Tootja | Onkron |
| Mudel | TS5060-B |
| Materjal | klaas, plastik, teras |
| Sobiv ekraani suurus | 30"-60" |
| VESA 100 x 100 | Jah |
| VESA 100 x 200 | jah |
| VESA 200 x 100 | jah |
| VESA 200 x 200 | jah |
| VESA 200 x 300 | jah |
| VESA 200 x 400 | jah |
| VESA 300 x 100 | jah |
| VESA 300 x 200 | jah |
| VESA 300 x 300 | jah |
| VESA 300 x 400 | jah |
| VESA 400 x 200 | jah |
| VESA 400 x 300 | jah |
| VESA 400 x 400 | jah |
| Kandevõime | 41 kg |
| Värv | must |
| Kaal neto (kg) | 5 kg |
| Transpordi kaal (kg) | 7.8 kg |
| Mõõtmed (K x L x S) | 125 x 50 x 40 cm |
| Pakendi mõõtmed (L x K x S) cm | 64 x 42.5 x 7 cm |
| Garantii | 5 aastat |
Liitu uudiskirjaga ning saa osa parimatest pakkumistest, kasulikest nõuannetest ning uutest toodetest ja trendidest tehnikamaailmas. Sinu eurotech.ee