Ekraanialus põrandale 30-60" ONKRON TS5065-B
109,90 €
Klienditeenindus: avatud E-R 9.00-18.00 | +372 56251570
Universaalne põrandastatiiv ekraanidele
ONKRON TS5065-B sobib 30–60-tollistele ekraanidele ning kannab kuni 41 kg raskust. Universaalne statiiv ühildub VESA standarditega 100 × 100 kuni 400 × 400 ning on ideaalne alternatiiv seinakinnitusele.
Läbimõeldud disain – tänu karastatud klaasist alusele saab statiivi paigutada seinale väga lähedale. Teleri ja seina vaheline kaugus on vaid 14 cm. Integreeritud kaablihaldussüsteem aitab juhtmed korrastatult peita ja hoiab aluse välimuse puhta ning modernsena.
Reguleeritav ja pööratav – alus vabastab ruumi ekraani all ning lisab interjöörile stiilse ilme. Kõrgust saab reguleerida kuni 122,5 cm ning ekraani on võimalik pöörata vahemikus -54° kuni +54°. Pehmed kaitsmed aitavad vältida kriimustusi ekraani tagaküljel.
Lihtne paigaldus – tänu selgetele juhistele on aluse kokkupanek kiire ja lihtne. Komplekt sisaldab kõiki vajalikke kinnitustarvikuid.
Kvaliteetsed ONKRON ekraanikinnitused läbivad mitmeastmelise kvaliteedikontrolli ning tarnitakse tugevas pakendis.
| Tootja | Onkron |
| Mudel | TS5065 |
| Materjal | klaas, teras |
| Sobiv ekraani suurus | 30"- 60" |
| VESA 100 x 100 | jah |
| VESA 100 x 200 | jah |
| VESA 200 x 100 | jah |
| VESA 200 x 200 | jah |
| VESA 200 x 300 | jah |
| VESA 200 x 400 | jah |
| VESA 300 x 100 | jah |
| VESA 300 x 200 | jah |
| VESA 300 x 300 | jah |
| VESA 300 x 400 | jah |
| VESA 400 x 200 | jah |
| VESA 400 x 300 | jah |
| VESA 400 x 400 | jah |
| Kandevõime | 40 kg |
| Värv | must |
| Transpordi kaal (kg) | 8.8 kg |
| Mõõtmed (K x L x S) | 126.8 x 49.8 х 39.8 cm |
| Pakendi mõõtmed (L x K x S) cm | 64 x 43.5 x 7 cm |
| Garantii | 5 aastat |
Liitu uudiskirjaga ning saa osa parimatest pakkumistest, kasulikest nõuannetest ning uutest toodetest ja trendidest tehnikamaailmas. Sinu eurotech.ee