24" LCD FHD Monitor DAHUA LM24-B200S
78,90 €
Description
- Light and cost-effective plastic housing;
- Ultra-narrow bezel , elegant appearance, metal base;
- 178°H/178°V extra-wide viewing angle for overall viewing performance;
- High fidelity digital processing for a brilliant and vivid video;
- Support multiple signal inputs such as HDMI, VGA;
- Built-in speakers;
- Physical button control mode;
- Low energy consumption, long service life;
Anti-blue light design,eye-protective.Model LM24-B200S | 23.8" | Business | Panel VA | Resolution 1920x1080 | Form factor 16:9 | Refresh rate 75Hz | Brightness 250 | Contrast 3000:1 | Response time 5 ms | Horizontal 178 degrees | Vertical 178 degrees | Displayable colours 16.7 million | 1x15pin D-sub | 1xHDMI | Speakers
Specification
| Manufacturer | Dahua |
| Model | DHI-LM24-B200S |
| Model Name | 24'' FHD Monitor |
| Type Of Monitor | äriotstarbeline |
| Diagonal (") | 23.8 |
| Native Resolution | 1920 x 1080 |
| Screen type | flat screen |
| Screen Technology | LED |
| Screen LED Backlight | yes |
| Panel | VA |
| Screen Refresh Rate | 75Hz |
| Response Time | 6,5 ms |
| High Definition (HD) | Full HD |
| Contrast | 3000:1 |
| Brightness (cd/m2) | 250 |
| Vertical View Angle | 178 ° |
| Horisontal View Angle | 178 ° |
| Supported Video Modes | 1080p |
| Temperature range | 0 ... 40 °C |
| Colours | 16.7 milj. |
| Speakers | yes |
| Number of speakers | 2 |
| Sound (W) | 2 W |
| HDMI ports | 1 |
| HDMI | 1 |
| 15pin D-sub | 1 |
| Energy consumption | 16 kWh/1000h |
| Colour | Black |
| Weight net (kg) | 2.74 kg |
| Weight with package (kg) | 3.83 kg |
| Laius | 539.2 mm |
| Product height | 320.4 mm |
| Product depth | 46.3 mm |
| Package dimensions (W x H x D) cm | 61.2 x 40.5 x 10.1 cm |
| Standby power (W) | 0,5 W |
| Energy label | E |
| Energy Label (HDR) | - |
| Warranty | 2 years |
| Data Sheet (link) | https://eprel.ec.europa.eu/api/product/1329718/fiches?language=EN |
Similar products
24" FHD LCD Monitor AOC 24B3HMA2
84,90 €
24" FHD LCD Monitor LG 24BA550-B
112,68 €
24" FHD LCD Monitor LG 24GS50F-B
101,78 €