24" Full HD LCD Monitor DAHUA DHI-LM24-A200Y
68,37 €
Description
Dahua 23.8 inch FHD Monitor LM24-A200Y
- Ultra-narrow bezel, elegant appearance, plastic base;
- 178°H/178°V extra-wide viewing angle for overall viewing performance;
- High fidelity digital processing for a brilliant and vivid video;
- Supports multiple signal inputs such as HDMI, VGA;
- 100Hz high refresh rate eliminates picture lagging
Model DHI-LM24-A200Y | 23.8" | Panel VA | Resolution 1920x1080 | Form factor 16:9 | Refresh rate 100Hz | Brightness 250 | Contrast 3000:1 | Response time 10 ms | Horizontal 178 degrees | Vertical 178 degrees
Specification
| Manufacturer | Dahua |
| Model | DHI-LM24-A200Y |
| Model Name | DHI-LM24-A200Y |
| Diagonal (") | 23.8 |
| Screen Size Metric | 61 cm |
| Native Resolution | 1920 x 1080 |
| Supported Graphics Resolutions | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Screen Technology | LED |
| Panel | VA |
| Screen Refresh Rate | 100 Hz |
| Response Time | 10 ms |
| High Definition (HD) | Full HD |
| Contrast | 3000:1 |
| Brightness (cd/m2) | 250 |
| Vertical View Angle | 178 ° |
| Horisontal View Angle | 178 ° |
| Supported Video Modes | 1080p |
| Pixel size | 0.2745 mm |
| Temperature range | 0 ... 40 °C |
| VESA Mounting | yes |
| VESA 75 x 75 | yes |
| HDMI ports | 1 |
| Bluetooth | No |
| HDMI | 1 |
| VGA | 1 |
| Power | 30 Watts |
| Wifi | ei |
| Energy consumption | 17 kWh/1000h |
| Colour | Black |
| Stand Type | center stand |
| Weight net (kg) | 2.79 kg |
| Weight with package (kg) | 3.75 kg |
| Laius | 539.2 mm |
| Product height | 320.4 mm |
| Product depth | 41.3 mm |
| Dimensions without stand (W x H x D) | 53.92 x 32.04 x 4.13 cm |
| Package dimensions (W x H x D) cm | 61.2 x 40.5 x 10.1 cm |
| Standby power (W) | 0.1 W |
| Energy label | E |
| Energy Label (HDR) | - |
| Warranty | 2 years |
| Data Sheet (link) | https://eprel.ec.europa.eu/api/product/2139338/fiches?language=EN |
Similar products
24" FHD LCD Monitor AOC 24B3HMA2
84,90 €
24" FHD LCD Monitor LG 24BA550-B
112,68 €