Robotmuruniiduk SEGWAY NAVIMOW I208E AWD
Kirjeldus
Täiustatud Xero-Turn™ nelikveotehnoloogia - läbiv jõud igal maastikul
Nelikvedu koos 24,8 cm maastikuratastega tagab kindla haarduvuse ja stabiilsuse juurtega kaetud pinnasel, ebatasastel kiviteedel, kuni 4 cm astmetel ning kuni 45% (24°) kallakutel. Sisseehitatud elektrooniline stabiilsuskontroll (ESC) hoiab liikumise sujuva ja tasakaalus.
Murusõbralik manööverdus
Tagarataste koordineeritud juhtimine võimaldab nullpöördega pööramist, ilma muru kahjustamata. Veojõukontroll vähendab libisemist märjal ja ebatasasel pinnal, tagades puhta ja täpse niitmistulemuse.
Kohanduv võimsus ja energiatõhusus
Adaptive Drive aktiveerib lisajõu ainult vajadusel, vähendades energiakulu ja pikendades tööaega kuni 30%.
Lihtne kasutuselevõtt – ilma kaablite ja antennideta
Piirdekaableid ja käsitsi paigaldust ei ole vaja. Automaatne kaardistamine teeb seadistamise kiireks ja lihtsaks.
Network RTK teenus on tasuta ning sisaldab vajalikku mobiilset andmesidet. Ühe puudutusega ühendus tagab stabiilse ja kiire positsioneerimise igal niitmisel.
Aseta niiduk murule ja see kaardistab tööala automaatselt – käsitsi seadistust pole vaja.
EFLS™ NRTK – kahe allika ülitäpne positsioneerimine
Kolmesageduslik Network RTK koos visuaaltehnoloogial põhineva positsioneerimisega tagab sentimeetritäpsuse ka keerulistes tingimustes. Süsteem pakub kuni 30% suuremat täpsust ning stabiilset signaali puude all ja takistustega aladel.
VisionFence™ – tehisintellektil põhinev takistuste tuvastus
Süsteem tuvastab üle 150 takistuse tüübi, sealhulgas lemmikloomad, tööriistad ja väiksemad objektid. Reaktsiooniaeg on 0,1 sekundit ning niiduk muudab koheselt trajektoori, hoides umbes 1 meetri ohutut vahemaad.
Nutikas, turvaline ja alati jälgitav
Nutikas vargusvastane süsteem teavitab koheselt, kui seade liigutatakse või tõstetakse. Reaalajas asukoha jälgimine tagab täieliku kontrolli.
Vastupidav ja lihtsasti hooldatav
IP66 kaitseklass tagab vastupidavuse vihmale, tolmule ja mustusele. Seadet on lihtne puhastada kiire loputamisega.
Peamised omadused
- Nelikvedu ja maastikurattad tagavad stabiilse liikumise erinevatel pindadel ja kallakutel
- ESC süsteem reguleerib rataste tööd reaalajas kuni 45% kallakutel
- Nullpöördega juhtimine ilma murukahjustuseta
- Adaptive Drive kasutab lisajõudu ainult vajadusel, säästes kuni 30% energiat
- Network RTK ja automaatne ühe klõpsuga kaardistamine ilma kalibreerimiseta
- Network RTK teenus ja mobiilne andmeside on tasuta
- Kolmesageduslik RTK + nägemispõhine positsioneerimine tagab sentimeetritäpsuse ka keerulistes oludes
- VisionFence™ tuvastab üle 150 takistuse ja suunab niiduki koheselt ümber
- IP66 ilmastikukindlus
- Reaalajas vargusvastane jälgimine
Robotmuruniiduk | Lõikelaius 18 cm | Minimaalne lõikekõrgus 20 mm | Maksimaalne lõikekõrgus 60 mm | Maksimaalne maapinna kallak 45 % | Liikumine kõigi rataste veol | Ekraan |Ühendus WiFi kaudu | Müratase 59 dB | Mitme eri tsooni niitmine | 5 tera komplektis | 20 seadistatavat niitmistsooni | GPS (satelliitsidega ühendatav) | Toide integreeritud akuga | Akumaht 5.1 Ah | Aku kestvus ühe laadimisega 120 min | Kaal 12.3 kg
Parameetrid
| Tootja | SEGWAY |
| Mudel | I208E AWD |
| Niitmisala suurus | 800 m2 |
| Niitmislaius | 18 cm |
| Niitmiskõrgus | 20 - 60 mm |
| Veekindel | Jah |
| Vee- ja tolmukindlusklass | IP66 |
| Aku kestvus | 120 min |
| Laadimisaeg | 120 min |
| Aku mahutavus | 5100 mAh |
| Värv | must / hall / oranž |
| Kaal neto (kg) | 12.3 kg |
| Transpordi kaal (kg) | 22.5 kg |
| Mõõtmed | 54.5 x 38.5 x 28.5 cm |
| Garantii | 3 aastat |