Robotmuruniiduki SEGWAY NAVIMOW antenni pikenduskaabel 10m
44,95 €
Klienditeenindus: avatud E-R 9.00-18.00 | +372 56251570
Antenni pikenduskaabel 10 m | Sobib Segway i- ja H seeria niidukitele | Värv must | Kaal 352 g
| Tootja | SEGWAY |
| Toote mudelikood | AC.00.0001.10 |
| Värv | must |
| Kaal neto (kg) | 352 g |
| Transpordi kaal (kg) | 0.469 kg |
| Laius | 120 mm |
| Kõrgus | 200 mm |
| Sügavus | 45 mm |
| Pakendi mõõtmed (L x K x S) cm | 12 x 20 x 4.5 cm |
Liitu uudiskirjaga ning saa osa parimatest pakkumistest, kasulikest nõuannetest ning uutest toodetest ja trendidest tehnikamaailmas. Sinu eurotech.ee