PHILIPS SONICARE Power Flosser hambavahepuhastaja HX3911/40
157,75 €
Klienditeenindus: avatud E-R 9.00-18.00 | +372 56251570
Philips Sonicare Power Flosser 7000 suuõõne irrigaator (survega veeprits igemepiiri ja hambavahede puhastamiseks)
Uus Philips Sonicare Power Flosser on järgmine samm hambavahede puhastamises – võimas seade, mis pakub kasutajale erakordset puhtust ja aitab kaasa pikaajalisele hooldusrutiini järgimisele.
Suuhoolduse tüüp:
Hambakatu eemaldamine / Süvapuhastus / Õrn puhastus / Igememassaaž / Igapäevane kasutus | Irrigaator | Täiskasvanutele
Quadstreami tehnoloogia: eemaldab katu igemepiirilt
Quadstreami tehnoloogia eemaldab kuni 99% hambakattu kuni 6 mm sügavustest igemetaskutest.
Pulse Wave tehnoloogia juhib ühe hamba juurest teiseni
Lühikesed pausid puhastuspulsatsioonides võimaldavad juhtida otsaku järgmise hambavahe juurde, et tagada suuõõne põhjalik puhastamine.
Vaikne kui sosin, et saavutada häid tulemusi ilma teisi häirimata
Loodud töötama vaikselt, andes suurepärase tulemuse ilma teisi häirimata.
4 hambavahede puhastuse režiimi, 10 intensiivsust
Puhastus, mis on kohandatud vastavalt vajadustele. Puhastusrežiim kasutab pidevat veejuga, mis tagab suurepärase igapäevase puhastuse. Deep Clean režiim kasutab põhjalikumaks puhastuseks spetsiaalseid impulsse. Sensitive režiim on tundlikele igemetele eriti õrn. Massage režiim leevendab ja stimuleerib igemejoont. Võimalik reguleerida intensiivsust vastavalt eelistustele, kasutades LED-valgusindikaatorit juhisena.
F3 Quad Stream otsak tagab maksimaalse katvuse
Maksimaalse katvuse ja eriti põhjaliku puhastuse saavutamiseks kasutage Quad Streami otsakut, et koondada vesi neljaks laiaks joaks hammaste ja igemejoone vahel. Pehme kummist juhik on igemetele õrn. Lihtsasti kinniklõpsatav ja eemaldatav otsak.
F1 Standard otsak tavalise puhastuse jaoks
Standardne otsak hambavahede puhastamiseks, et eemaldada katt ja toidujäägid.
Automaatse väljalülitusega lihtne magnetiline dokk
Protseduuri järel saab käepideme lihtsasse magnetilisse dokki tagasi asetada. Käepide lülitub automaatselt välja.
Lihtsalt täidetav 600 ml nõu
Kergesti avatava kaanega 600 ml nõu hoiab ühe puhastuse jaoks piisavalt vett. Täitmiseks lihtsalt tõstke kaas, täitke ja lukustage uuesti.
Quad Stream tehnoloogia põhjalikuks puhastamiseks
Ainulaadne X-kujuline otsak loob neli laia juga hambavahede ja igemeservade põhjalikuks puhastamiseks.
Lisaotsakuid saab hügieeniliselt hoida kompaktses ja stiilses vutlaris.
| Mudel | HX3911/40 |
| Toote sihtgrupp | vanuserühm täiskasvanud |
| Seadme tüüp | irrigaator (suupesur) |
| Suuhooldusseadme toime | õrn/ igapäevane / süvapuhastus / igemeid masseeriv / katu eemaldamine |
| Komplektis | F1 tavaline otsak, F3 Quad Stream otsak, vutlar |
| Värv | Valge |
| Kaal neto (kg) | 0.3 kg |
| Transpordi kaal (kg) | 1.45 kg |
| Pakendi mõõtmed (L x K x S) cm | 15 x 20 x 10 cm |
| Garantii | 2 aastat |
Liitu uudiskirjaga ning saa osa parimatest pakkumistest, kasulikest nõuannetest ning uutest toodetest ja trendidest tehnikamaailmas. Sinu eurotech.ee