Elektriline hambahari PHILIPS SONICARE HX9911/23
201,79 €
Klienditeenindus: avatud E-R 9.00-18.00 | +372 56251570
Tervem ja säravam naeratus iga päev
Philips Sonicare DiamondClean 9000 eemaldab tõhusalt hambakattu, tagades tervemad igemed, valgemad hambad ja säravama naeratuse.
| Tootja | Philips |
| Mudel | HX9911/23 |
| Mudeli nimi | HX9911/23 |
| Toote sihtgrupp | vanuserühm täiskasvanud |
| Seadme tüüp | hambahari |
| Suuhooldusseadme toime | igapäevane / katueemaldus |
| Taimer | jah |
| Ühendatavus | Bluetooth 4.0 |
| Liigutuste arv minutis | 62 000 |
| Käepidemeid | 1 |
| Otsikute arv | 1 |
| Toitepinge | 100–240 V |
| Aku või patarei tüüp | liitium-ioonaku |
| Aku kestvus valmisolekurežiimil | 14 pv |
| Vutlar | jah |
| Laadimisklaas | jah |
| Värv | valge / vasevärvi |
| Kaal neto (kg) | 0.75 kg |
| Transpordi kaal (kg) | 1 kg |
| Garantii | 2 aastat |
Liitu uudiskirjaga ning saa osa parimatest pakkumistest, kasulikest nõuannetest ning uutest toodetest ja trendidest tehnikamaailmas. Sinu eurotech.ee