Kuivati virnastuskomplekt LG DK2W
78,68 €
Klienditeenindus: avatud E-R 9.00-18.00 | +372 56251570
Mugav väljatõmmatav riiul pakub ideaalset pinda riiete asetamiseks, sorteerimiseks või voltimiseks, kui tõstad need kuivatamiseks.
Ühilduv uute AI-toega pesumasinate ja trummelkuivatitega – loodud vastupidavuse, stabiilsuse ja sujuva integreerituse tagamiseks.
Ühilduv nende LG seadmetega:
| Tootja | LG |
| Toote mudelikood | DK2W.AGWQKEU |
| Tüüp | tornpaigalduse komplekt riiuliga |
| Värv | valge |
| Kaal neto (kg) | 7.48 kg |
| Transpordi kaal (kg) | 8.8 kg |
| Mõõtmed (K x L x S) | 7 x 59.3 x 61.5 cm |
| Pakendi mõõtmed (L x K x S) cm | 62.8 x 8 x 64.7 cm |
| Garantii | 2 aastat |
Liitu uudiskirjaga ning saa osa parimatest pakkumistest, kasulikest nõuannetest ning uutest toodetest ja trendidest tehnikamaailmas. Sinu eurotech.ee