Eestlaetav pesumasin LG F4X7011TWB
594,99 €
Klienditeenindus: avatud E-R 9.00-18.00 | +372 56251570
LG AI Core-Tech – nutikam pesupesemine, kergem elu
Intuitiivne digitaalne pöördnupp teeb pesupäeva lihtsamaks tänu nutikale ja kasutajasõbralikule disainile.
Pese kuni 5 kg pesu vaid 39 minutiga TurboWash™360 tehnoloogia abil, säilitades samal ajal kõrge kvaliteedi. Neli TurboWash™ 360˚ pihustit on iga pesukogust käsitsemas õrnalt ja põhjalikult ning pesu saab puhtaks vaid 39 minutiga.
LG Steam™ tehnoloogia kasutab võimsat desinfitseerivat auru, et vähendada allergeene kuni 99,99%. LG Steam™ puhastab riided sügavuti, vähendades tolmulestasid ja suurendades kandmismugavust.
AI Wash™ pesutsükkel kasutab kangatüübile vastavaid optimaalseid liikumisi, et tagada parim hooldus.
Microplastic Care pesutsükkel – trumli liigutused vähendavad hõõrdumist, vähendades mikroplasti eraldumist kuni 60%.
LG AI Direct Drive™ tuvastab pesukoguse ja kanga omadused, pakkudes kuni 18% paremat kangahooldust. Süvaõppel põhinev AI Inverter DD™ analüüsib kangaid ja valib optimaalse hoolduse enam kui 20 000 andmemustri põhjal.
LG ThinQ™ WiFi-mudelid võimaldavad lihtsat juhtimist, jälgimist ning uute pesuprogrammide allalaadimist.
| Tootja | LG |
| Toote mudelikood | F4X7011TWB |
| Seadme tüüp | eestlaetav pesumasin |
| Aurufunktsioon | jah |
| Pesukogus (kg) | 11 |
| Maksimaalne tsentrifuugikiirus (p/min) | 1400 |
| Kiirpesuprogramm | jah |
| Mootori tüüp | Inverter |
| Tehnoloogiad | TurboWash360˚, SmartDiagnosis, ThinQ(Wi-Fi) |
| Viitstart | jah |
| WiFi | jah |
| Värv | valge |
| Kaal neto (kg) | 68 kg |
| Transpordi kaal (kg) | 72 kg |
| Sügavus avatud uksega | 100 cm |
| Standardiseeritud laius (cm) | 60 cm |
| Standardiseeritud kõrgus (cm) | 85 cm |
| Mõõtmed (K x L x S) | 85 x 60 x 56.5 cm |
| Pakendi mõõtmed (L x K x S) cm | 60 x 89 x 66 cm |
| Energiaklass | A |
| Energiakulu 100 tsüklile (kWh) | 31 |
| Tsükli kestvus (min) | 240 |
| Veekulu L/ tsüklile | 46 |
| Tsentrifuugiklass | B |
| Müraklass | A |
| Müra tsentrifuugimisel (dB) | 71 dB |
| Garantii | 2 aastat |
| Energiamärgise pdf | https://eprel.ec.europa.eu/labels/washingmachines2019/Label_2054399.pdf |
| Toote andmeleht | https://eprel.ec.europa.eu/fiches/washingmachines2019/Fiche_2054399_ET.pdf |
Liitu uudiskirjaga ning saa osa parimatest pakkumistest, kasulikest nõuannetest ning uutest toodetest ja trendidest tehnikamaailmas. Sinu eurotech.ee