Kuivati LG RHX5009TWB
678,28 €
Klienditeenindus: avatud E-R 9.00-18.00 | +372 56251570
| Tootja | LG |
| Toote mudelikood | RHX5009TWB |
| Seadme tüüp | pesukuivati |
| Paigaldusviis | vabaltseisev |
| Kuivati tüüp | kondenseeriv |
| Isepuhastuv kondensaator | jah |
| Kuivatuskogus (kg) | 9 |
| Sisevalgustus | jah |
| Soojuspumptehnoloogia | jah |
| Mootori tüüp | inverter |
| Viitstart | jah |
| Toitepinge | 220 - 240 V |
| WiFi | jah |
| Värv | valge |
| Kaal neto (kg) | 53 kg |
| Transpordi kaal (kg) | 57 kg |
| Sügavus avatud uksega | 114 cm |
| Standardiseeritud laius (cm) | 60 cm |
| Standardiseeritud kõrgus (cm) | 85 cm |
| Mõõtmed (K x L x S) | 85 x 60 x 66 cm |
| Pakendi mõõtmed (L x K x S) cm | 66 x 89 x 70.2 cm |
| Energiaklass | B |
| Energiakulu 100 tsüklile (kWh) | 92 |
| Tsükli kestvus (min) | 2699 |
| Müraklass | B |
| Müratase (dB) | 62 |
| Kondensatsiooniklass | B |
| Kondensatsioonitõhusus % | 91 |
| Garantii | 2 aastat |
| Energiamärgise pdf | https://eprel.ec.europa.eu/labels/tumbledryers20232534/Label_2407032.pdf |
| Toote andmeleht | https://eprel.ec.europa.eu/fiches/tumbledryers20232534/Fiche_2407032_ET.pdf |
Liitu uudiskirjaga ning saa osa parimatest pakkumistest, kasulikest nõuannetest ning uutest toodetest ja trendidest tehnikamaailmas. Sinu eurotech.ee