Kuivati LG RH80V3AV6N
623,22 €
Klienditeenindus: avatud E-R 9.00-18.00 | +372 56251570
| Tootja | LG |
| Toote mudelikood | RH80V3AV6N |
| Seadme tüüp | pesukuivati |
| Paigaldusviis | vabaltseisev |
| Kuivati tüüp | kondenseeriv |
| Aurutustehnoloogia | puudub |
| Ebemefilter | jah |
| Isepuhastuv kondensaator | jah |
| Läbipaistvad uksed | jah |
| Kuivatuskogus (kg) | 8 |
| Niiskusandur | jah |
| Paagi täitumise indikaator | jah |
| Sisevalgustus | jah |
| Soojuspumptehnoloogia | jah |
| Tühjendusvoolik | jah |
| Nuppude lukustus | jah |
| Mootori tüüp | inverter |
| Luugi avamissuuna vahetamine | jah |
| Tehnoloogiad | ThinQ™, SmartDiagnosis |
| Viitstart | jah |
| Toitepinge | 220 - 240 V |
| Värv | valge |
| Kaal neto (kg) | 57 kg |
| Transpordi kaal (kg) | 60 kg |
| Sügavus avatud uksega | 113.5 cm |
| Standardiseeritud laius (cm) | 60 cm |
| Standardiseeritud kõrgus (cm) | 85 cm |
| Maksimaalne sügavus | 66 cm |
| Laius | 60 cm |
| Kõrgus | 85 cm |
| Sügavus | 61.5 cm |
| Pakendi mõõtmed (L x K x S) cm | 66 x 92 x 70.2 cm |
| Energiaklass | D |
| Energiakulu 100 tsüklile (kWh) | 116 |
| Aastane energiakulu (kWh) | 211 |
| Tsükli kestvus (min) | 181 |
| Müraklass | B |
| Müratase (dB) | 64 |
| Kondensatsiooniklass | B |
| Kondensatsioonitõhusus % | 91 |
| Garantii | 2 aastat |
| Energiamärgise pdf | https://eprel.ec.europa.eu/labels/tumbledryers20232534/Label_2194774.pdf |
| Toote andmeleht | https://eprel.ec.europa.eu/fiches/tumbledryers20232534/Fiche_2194774_ET.pdf |
Liitu uudiskirjaga ning saa osa parimatest pakkumistest, kasulikest nõuannetest ning uutest toodetest ja trendidest tehnikamaailmas. Sinu eurotech.ee